Aktuality

Zveme vás na Dny zdraví v Životě 90

Zajímáte se o zdravý životní styl? Přijďte 6. – 8. září na přednášky, workshopy a besedy v rámci akce Ve zdravém těle zdravý duch.

Hlasujte pro nás!

V září otevíráme v přízemí našeho domu komunitní místnost, která bude k užitku seniorům, pečujícím, kolemjdoucím, tvořivcům, zvědavcům a vůbec všem, kteří se s námi budou chtít setkat. Podařilo se nám se s tímhle projektem probojovat do finále grantového programu Nadace České spořitelny. Vyhraje ten, který dostane nejvíc hlasů, tak pro nás klikněte sem.Děkujeme!

Za Věrou Čáslavskou

Zemřela nejen legendární sportovkyně a patronka Života 90, ale především jedna z velkých osobností českého národa. Zažila největší záři slunce i hluboké ponížení.

Vydejte se s námi v srpnu na výlety a procházky

V srpnu se s průvodcem Jiřím Šlechtou můžete podívat na tachovský zámek, projít Modřanskou roklí anebo se projít podél Berounky.

Kdo dostane cenu Makropulos?

Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček udělí u příležitosti Mezinárodního dne seniorů Cenu Makropulos 2016, kterou ocení nějaký projekt na podporu seniorů. Cenu předá 5. října 2016 v Národním divadle v Praze v rámci benefičního představení pro Život 90 s názvem V rytmu swingu buší srdce mé. Nominovat svého favorita můžete do 20. srpna.

 

Úřad práce automaticky zvýší příspěvek na péči

Lidé, kteří pobírají příspěvek na péči, nemusí o jeho zvýšení od srpna žádat. Úřad práce ČR, který dávku vyplácí, jej upraví automaticky podle přiznaného stupně závislosti na pomoci jiné osoby.

  « První  ‹ Předchozí  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít