Aktuality

Kalendář "Jde nám o ŽIVOT!"

Jan Pirk, Josef Váňa, Gabriela Vránová, Stanislav Zindulka, Antonín Panenka, Jiří Grygar, Kamila Moučková, Václav Větvička, Jiřina Šiklová nebo Dana Zátopková se sešli v kalendáři s názvem Jde nám o Život!, který nafotil Světoznámý fotograf Robert Vano.
Snížená cena je nyní 50 Kč.

Babička je lepší než auto! Život 90 otevírá téma generačně neúplných rodin a upozorňuje, že mít prarodiče je luxus

Život 90 a portál www.seniorum.cz spouštějí první mezigenerační seznamku v Česku. V rámci informační kampaně Babička je lepší než auto upozorňují na zásadní místo, které mají prarodiče v životě rodiny, a otevírají novou cestu, jak se senioři a rodiny mohou najít.

Nebudťe na péči sami!

Pečujete o někoho doma? Chtěli byste si o tom popovídat a sdílet zkušenosti s dalšími pečujícími? Postrádáte informace, které by Vám usnadnily péči o Vašeho blízkého?

Konference: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech

Zveme vás na konferenci při příležitosti Mezinárodního dne připomenutí násilí na seniorech: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech.

Termín konání: Čtvrtek 12. června 2014 od 9:30 do 14:00 hodin, Divadlo U Valšů, Praha 1

Seminář o pomoci týraným seniorům

U příležitosti Mezinárodního dne připomenutí násilí na seniorech, který připadá na 15. června, uspořádalo ve středu 12. června o. s. Život 90 odborný seminář Pomoc týraným seniorům (Příklad dobré praxe). Semináře se zúčastnilo 100 posluchačů z řad sociální pracovníků, státních úředníků, terénních pracovníků, provozovatelů poraden a dalších.

Prevence a poskytování pomoci v rámci sociální služby Senior telefonu v oblasti domácího násilí páchaného na seniorech a syndromu týrání a zanedbávání seniorů"

Život90 realizuje projekt "Prevence a poskytování pomoci v rámci sociální služby Senior telefonu v oblasti domácího násilí páchaného na seniorech a syndromu týrání a zanedbávání seniorů (EAN)".

Hlavní částí projektu je poskytování pomoci seniorům ohrožených domácím násilím  a syndromem týrání a zneužívání EAN na BEZPLATNÉ, NONSTOP TELEFONICKÉ KRIZOVÉ POMOCI – 800 157 157.

  « První  ‹ Předchozí  21  22  23  24  25  26  27  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít