Aktuality

Psí návštěvy v Životě 90

Pobytové centrum Života 90 má nově mezi programy pro klienty zařazenou canisterapii. Každý čtvrtek přichází klienty potěšit psí fenky Betty a Any. Terapie probíhají individuální formou, psi navštěvují každého uživatele na jeho pokoji.

ŽIVOT 90 se stal charitativním partnerem 23. ročníku Febiofestu

Filmový festival Febiofest si všiml vzrůstajících čísel v oblasti zanedbávání seniorů a v horších případech i domácího násilí vůči starším lidem a rozhodl se aktivně podpořit ŽIVOT 90 v jeho práci. Charitativním partnerem 23. ročníku Febiofestu se tak stala organizace Život 90.

Během proti týrání

Chcete si zaběhat či se projít centrem Prahy, pobavit se u toho a ještě přispět na dobrou věc? Pak právě pro Vás je určen RED DRESS RUN – Běh v Červených šatech. Akce se koná 5. května 2016. Sraz účastníků je v sídle Života 90, Karoliny Světlé 18 v 18,00.

Senior akademie městské policie a Života 90 pomáhá

Úloha vzdělávání ve vyšším věku je nejen nabývat nových znalostí a informací. Seniory studium vrací do života, umožňuje mu potkávat se s vrstevníky, v něčem se zlepšovat a v neposlední řadě tříbit myšlení a paměť.

Oznámení o zrušení všech únorových vycházek s Jiřím Šlechtou

 

Všechny únorové vycházky s Jiřím Šlechtou se z důvodu nemoci a následné rekonvalescence pana Šlechty ruší. Děkujeme za pochopení.

ŽIVOT 90 za zapojil do projektu dárcovské mobilní aplikace Melinda od České spořitelny

Život 90 se snaží získat prostřednictvím mobilní aplikace Melinda od České spořitelny finanční prostředky na svůj projekt „Senioři online“.  V rámci tohoto projektu se snažíme podpořit ty seniory, kteří nerezignovali na život a chtějí se učit novým věcem. Ze získaných prostředků pořídíme nové počítače do PC učebny, kterou senioři využívají k výuce.
  « První  ‹ Předchozí  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít