Kariéra

Volná pracovní místa

Proč pracovat v ŽIVOTě 90?

ŽIVOT 90 je nezisková organizace, která byla založena v roce 1990. Nabízíme široké portfolio služeb seniorům a jejich blízkým, pečujícím osobám. Naším cílem je podporovat seniory v jejich nezávislém životě, vytvářet jim podmínky pro to, aby byli soběstační a naplno využívali své schopnosti a dovednosti. Vycházíme z přesvědčení, že stáří není stigma, protože i toto období života lze prožít aktivně, radostně, s množstvím zájmů a činností.

Nabízíme Vám možnost podílet se na zkvalitňování života seniorům. Hledáme lidi, kteří mají chuť něco změnit, nalézat nové pohledy a možnosti a mají sílu posouvat věci kupředu. Přidejte se k nám. Můžete u nás pracovat na hlavní pracovní poměr, jako dobrovolník nebo externista.


Aktuálně poptáváme:


Kontaktujte nás

Máte zájem stát se zaměstnacem Života 90?

helena hořáková

telefon: 222 333 537
e-mail: helena.horakova@zivot90.cz
 

Dobrovolnictví

Využijte svůj čas, energii, dovednosti a schopnosti pro dobrou věc a staňte se naším dobrovolníkem!

Jsme jedno z největších dobrovolnických center zaměřené na seniory v České republice.

Dobrovolníci u nás procházejí vstupním školením, jsou pojištěni proti odpovědnosti za vzniklou škodu, mají k dispozici podporu koordinátorky a mohou se účastnit různých vzdělávacích a kulturních akcí ŽIVOTa 90.


Jak se můžete zapojit?

Dobrovolník na dlouhodobou spolupráci: vzdělávací a volnočasové aktivity pro seniory, přátelské návštěvy našich klientů, dopisy a telefonáty se seniory, administrativní výpomoc a jednoduchá manuální práce.

Dobrovolník při jednorázových akcích: reprezentace ŽIVOTa 90 na akcích, výpomoc s organizací výletů a našich tradičních akcí.

Dobrovolník s odbornými znalostmi: pomoc s překlady, přednášková činnost, odborné konzultace pro klienty i zaměstnance ŽIVOTa 90.

Moc rádi u nás také uvítáme firemní dobrovolníky a sestavíme pro ně program na míru. Spolupracujeme s organizací Byznys pro společnost, jsme součástí portálu firemního dobrovolnictví www.zapojimse.cz.


Kontaktujte nás

Máte zájem stát se dobrovolníkem Života 90?

Jana Uhlířová

telefon: 725 098 527
e-mail: jana.uhlirova@zivot90.cz


Koordinátorka přátelských návštěv seniorů

Jana Uhlířová

telefon: 725 098 527
e-mail: jana.uhlirova@zivot90.cz

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.