Aktuality

Výsledky běhu Seniorská míle 2015

Za klasického podzimního počasí odstartoval v pražské Stromovce v sobotu 10. října běh seniorů starších 60 let a jejich vnoučat Seniorská míle. Závod už po čtrnácté zorganizovalo občanské sdružení Život 90. Patronkou sportovní akce byla tradičně Dana Zátopková. Výsledky Seniorské míle 2015  naleznete v tomto článku.

Nová třígenerační komedie v Divadle U Valšů!

V Londýně žije nesmělý Leonard po rozvodu se svou pubertální dcerou a s veselým otcem. Toho by rád umístil do domova důchodců, jenže pro jeho svéráznou povahu ho nikde nechtějí. Leonard, aby si přivydělal, píše tajně knihu pod ženským pseudonymem. Všechno se ale nečekaně zamotá, když se půvabná nakladatelka rozhodne knihu vydat…

Ohlédnutí se za Mezinárodním dnem seniorů

U příležitosti svátku všech seniorů jsme se jako už tradičně sešli v Národním divadle, tentokrát u představení činohry Strakonická dudák. Před představením jsme děkovali našim dobrovolníkům, partnerům i podporovatelům.

Výstupy z konference „Důstojnost a smysl stáří“

Konference Důstojnost a smysl stáří se uskutečnila v Senátu Parlamentu České republiky u příležitosti Mezinárodního dne seniorů ve čtvrtek 1. října 2015.

Život 90 představuje nový nástroj komunikace pro seniory - projekt webová agora

Webová agora pro seniory je webový nástroj, který umožní uživatelům z cílové skupiny 65+ vyjadřovat své názory, šířit je, propojovat se navzájem a v neposlední řadě prostřednictvím petic vytvářet tlak na tvůrce politik. Webová agora pro seniory je mixem diskusního fóra a petičního webu. Chceme tak vytvořit unikátní sociální síť a podpořit možnost „síťování“ - navazování nových známostí prostřednictvím formulování nejen generačních témat.

ŽIVOT 90 pořádá semináře k webové agoře

ŽIVOT 90 pořádá semináře k projektu webová agora. Přijde se seznámit s internetovým nástrojem, který Vám umožní zveřejnit vaše názory a seznámit se s jinými seniory.

  « První  ‹ Předchozí  20  21  22  23  24  25  26  27  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít