Aktuality

Benefiční večer v Národním divadle přinesl Senior telefonu 84 096 korun!

Vybraná částka zajistí provoz linky Senior telefon celkem na víc než 280 hodin, což znamená jedenáct a půl dne nepřetržitého provozu linky.

Gratulujeme Zdeňku Kalvachovi!

Zdeněk Kalvach, člen naší správní rady, získal Cenu Rady vlády pro seniory a stárnutí populace. Cenu, která je reprezentována soškou srdce na dlani, předal dr. Kalvachovi premiér Bohuslav Sobotka a ministryně Michaela Marksová.

Tančit může každý!

Taneční mistr a choreograf Petr Veleta vás zve na taneční setkání opravdu pro každého. Taneční hodina je vhodná pro lidi s pohybovými obtížemi, berlemi, chodítky i vozíky. Sejdeme se 12. a 26. října v 16 hodin v sále Dřevák v 1. patře Života 90.

Děti s prarodiči ve žlutém zaplnili Letenský park. Závod jim odstartovala Dana Zátopková

Na Letné v blízkosti restaurace Výletná se v pátek 23. září konal jubilejní 15. ročník běžeckého závodu pro seniory Seniorská míle. Běžci starší 60 let ve dvou kategoriích zdolávali vzdálenost dlouhou 1609 kroků. Na startu je již tradičně podpořila Dana Zátopková.

 

Projekt Udržitelný Život 90

Získali jsme podporu na realizaci projektu Udržitelný Život 90.

Čtvrt milionu korun za poštovní známky pro Život 90. Děkujeme společnosti GECO!

Život 90 obdržel od firmy GECO, která provozuje síť novinových stánků, dar 252 252 korun. Jde o peníze, které firma vydělala dražbou aršíků známek, které vytiskla u příležitosti svých 25. narozenin.
  « První  ‹ Předchozí  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít