Aktuality

Filmové středy v Divadle U Valšů

Ve filmovém klubu Života 90 najdete filmy staré i nové, vážné i veselé. Projekci doplňujeme úvodem nebo následnou besedou se zajímavými hosty. Promítáme každou třetí středu v měsíci (není-li uvedeno jinak) vždy od 15:30 hodin.

Věčně mladé operní árie aneb Hudbou proti trampotám stáří

Chcete nabídnout klientům Vašeho zařízení kvalitní kulturní program?

ŽIVOT 90 pro Vás s podporou sítí lékáren dr. Max zdarma uspořádá koncertní pásmo složené z národních písní a operních árií, které přednese mladý talentovaný pěvec Martin Bareš.

Vybavení počítačové učebny díky podpoře nadace ČEZ

Nadace ČEZ podpořila ŽIVOT 90 a jeho projekt zaměřený na obnovu stávajícího technického vybavení počítačové učebny zařazením projektu do své mobilní aplikace Pomáhej pohybem.

Upleťte čtverec

Akce pomáhá sirotkům v jižní Africe přežít. Pomůže ale také k dobrému pocitu šikovným a hodným ženám. Dává smysluplné využití jednoduché ruční práci a náplň volnému času. Akci zaštiťuje Život 90 s koordinátorkou Zuzanou Grófovou.

Za Olgou Čuříkovou

Paní Olgu Čuříkovou jsem v roce 1990 požádal, aby se připojila k založení Život 90. Pracovala tehdy v Divadle hudby v Opletalově ulici. Ráda podepsala zakládací listinu a nejen to, pomáhala svým vlivem našemu sdružení do médií.

Psí návštěvy v Životě 90

Pobytové centrum Života 90 má nově mezi programy pro klienty zařazenou canisterapii. Každý čtvrtek přichází klienty potěšit psí fenky Betty a Any. Terapie probíhají individuální formou, psi navštěvují každého uživatele na jeho pokoji.

  « První  ‹ Předchozí  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít