Aktuality

ŽIVOT 90 za zapojil do projektu dárcovské mobilní aplikace Melinda od České spořitelny

Život 90 se snaží získat prostřednictvím mobilní aplikace Melinda od České spořitelny finanční prostředky na svůj projekt „Senioři online“.  V rámci tohoto projektu se snažíme podpořit ty seniory, kteří nerezignovali na život a chtějí se učit novým věcem. Ze získaných prostředků pořídíme nové počítače do PC učebny, kterou senioři využívají k výuce.

Na Cenu Floccus byl nominován ŽIVOT 90 - Jihlava

Na Cenu Floccus, kterou uděluje Nadace České spořitelny, byl nominován ŽIVOT 90 - Jihlava. Můžete ho podpořit v rámci on-line hlasování na stránkách Nadace České spořitelny.

Jak správně užívat léky? Ptejte se!

Nerozumíte své léčbě? Máte pocit, že o ní nejste dostatečně informování? Nevíte, jak správně užívat předepsané léky a zda je můžete kombinovat s volně prodejnými přípravky?

Výstava portrétů Doma

Desítka seniorů pózovala fotografu Václavu Jedličkovi ve svém domově. Svými portréty tak chtějí podpořit myšlenku, že všichni chceme žít doma - tam, kde to známe a máme rádi. Výstavu můžete od 4. ledna navštívit v pražské čítárně Unijazz.

Týrání seniorů je třeba důsledně řešit a nezanedbávat prevenci ani mezigenerační vztahy

Život 90 dokončil projekt na pomoc týraným seniorům. Linka důvěry Senior telefon má díky němu posílený provoz, veřejnost i odborníci mají víc informací než kdykoli předtím. Za posledních 14 měsíců eviduje linka Senior telefon 561 hovorů s tématem týrání.

580 seniorů si prohlédlo předvánoční Prahu

V sobotu 12. prosince vyrazily po čtyřiadvacáté autobusy ze všech koutů Prahy. Na palubách vezly 580 osamělých a hendikepovaných seniorů v doprovodu zaměstnanců Života 90, průvodců a dobrovolných asistentů. Cílem byla vánočně vyzdobená Praha – kostely, betlémy, muzea a trhy.
  « První  ‹ Předchozí  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít