Aktuality

Přednáška LOVI a.s. na téma Spotřebitelské právo

Víte, jak úspěšně reklamovat zboží, které vám nevyhovuje? Jak funguje nakupování a reklamace přes internet? Jak se bránit proti zásilkám s fakturou, které jste si neobjednali? A co dělat, když Vám nedoručí balík se zbožím, které jste si objednali? Tyto a další nešvary se vám pokusí osvětlit Jan Ilek z PF UK dne 13. března od 14 do 15.30 hodin v Komunitní místnosti. Vstup zdarma

Jan Lorman, zakladatel ŽIVOTa 90, převzal ocenění Zvláštní cenu poroty Floccus

Jan Lorman, zakladatel Života 90, převzal z rukou pana doktora Kalvacha Zvláštní cenu poroty Floccus za 27 let činnosti v oblasti podpory seniorů. Děkujeme Nadaci České spořitelny za ocenění a Vám všem, kteří nám fandíte! Díky!

Připojte se k nám!

ŽIVOT 90, z.ú. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Sociální pracovník/ce Centra aktivního stáří. Těšíme se na Vás!

Více info ZDE

Výherci soutěže ULICE

Na začátku ledna jsme ocenili výherce soutěže, kterou Život 90 uspořádal společně s oblíbeným seriálem televize Nova – Ulice. Výhercům jsme jménem televize Nova předali dárkové předměty s logem Ulice. Gratulujeme! Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Dobrá zpráva na závěr – Život 90 bude mít v Ulici "jednu z hlavních rolí" až do poloviny února, tak nás sledujte!

Poklidné prožití svátků vánočních přeje ŽIVOT 90

Všem příznivcům ŽIVOTa 90 přejeme poklidné prožití svátků vánočních, do nového roku mnoho štěstí, zdraví a spousty radostí z aktivit ŽIVOTa 90.

Pět stovek seniorů se vydalo na jízdu předvánoční Prahou

V sobotu 9. prosince se do předvánoční Prahy vydalo pět stovek osamělých a hendikepovaných seniorů. Ti se na palubách 20 autobusů a za asistence téměř 80 dobrovolníků vydali prohlédnout si významné památky našeho hlavního města ve vánočním hávu.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít