Aktuality

Nenechejte si ujít přednášku z cyklu: Digitální technologie

Chcete se dozvědět více o Internetu a co jsou to cookies v digitální terminologii? Přijďte na další zajímavou přednášku z cyklu Digitální technologie. Koná se 18. září 2018 od 15 do 17. hodin v Komunitní místnosti. Vstupné zdarma. V případě zájmu, prosím, přihlašte se v kanceláři CAS nebo na tel. čísle 222 333 574. Těšíme se na vás.

Pojeďte s námi na výlet do Častolovic

Opět vás zveme na výlet s Životem 90, tentokrát do Častolovic. Navštívíme zámek, rozlehlý anglický park s růžovou zahradou a oboru s bílými daňky. Výlet se koná 27. září 2018. Cena výletu 380 Kč. Na výlet se můžete přihlásit v kanceláři CAS nebo na telefonu 222 333 574. Těšíme se na výlet  s vámi.

Zveme vás na bezplatný osmihodinový seminář pro neformální pečující

Rádi bychom vás pozvali na bezplatný osmihodinový seminář pro neformální pečující „Techniky efektivní komunikace pro přímou práci se seniory“.

Pro to, abychom uměli jako pomáhající pracovník zachytit a chápat, co nám chce klient sdělit, používáme různé techniky aktivního naslouchání a efektivní komunikace. Jejich použití vytváří bezpečné prostředí pro srozumitelný a kvalitní vztah, který je důležitý s klientem navázat hned, jak to daná situace dovoluje. Kurz se koná dne 26. 09. 2018v saídle Života 90, v přízemí v Komunitní místnosti od 9 do 16 hodin.

Divadlo U Valšů s inscenací Drahá Mathilda na evropském Festivalu humoru a satiry

Jsme poctěni, že letošního evropského Festivalu humoru a satiry Kremnické gagy 2018 (Slovensko), se zúčastní i Divadlo U Valšů (ve spolupráci s uměleckou agenturou Harlekýn) s úspěšnou inscenací Drahá Mathilda Israeala Horovitze.

 

Věříme, že se Drahá Mathilda bude líbit i slovenským divákům. Představení se koná v sobotu 25. srpna 2018 v Kremnici.

ŽIVOT 90 hledá Intervizora linky důvěry Senior telefonu

ŽIVOT 90 hledá Intervizora linky důvěry Senior telefonu, více informací ZDE

Jak lépe chránit práva starších lidí

Diskriminace ve stáří a porušování práv starších lidí jsou nadále tolerovány po celém světě. Vzhledem k tomu, že počet obyvatel stárne, stoupá počet starších lidí, kteří čelí této diskriminaci. Navzdory tomu, že se tématem práv starších lidí zabývá řada organizací, je to však stále nedostačující.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít