Pomáhejte s námi

Proč nás podpořit

Podporujeme seniory v samostatném a svébytném životě. Díky Vaší podpoře dokážeme reagovat na jejich potřeby okamžitě a nezávisle. Rádi bychom naše služby a aktivity zpřístupnili i seniorům, kterým to bohužel finanční situace nedovoluje. Chceme jim dopřát důstojné stáří a také je ujistit, že jsou v tom s námi a stále sami sebou.

Podpořte ŽIVOT 90, právě i díky Vám, dárcům, můžeme pomáhat.

Za 400 Kč zajistíte SOS tlačítko pro jednoho seniora na měsíc a s ním i pocit bezpečí a radosti doma, tam, kde to mají senioři nejraději.

Za 800 Kč poradíme a společně tak pomůžeme 4 osamělým seniorům na Lince důvěry Senior telefon a tím jim vrátíme naději a úsměv.

Za 1200 Kč si 12 seniorů užije přednášku, díky tomu budou mít důvod vstát a užít si den mezi lidmi.

Bankovní převod

Kontaktujte náš na email: aneta.sebkova@zivot90.cz a my Vám rádi zašleme informace k platbě.

Pravidelná podpora nám umožní poskytovat služby našim seniorům a seniorkám po celý rok. Mezi tyto služby patří pečovatelská služba, poradenství, Senior telefon, Odlehčovací centrum.

 

Odkaz ze závěti

Život je cyklus - někteří odchází, jiní se narodí. Zanechme proto po sobě odkaz dalším lidem, například ve formě daru organizaci, která pomáhá seniorům a seniorkám – odkažme kousek dobra těm, kteří to potřebují.

V Česku ročně zemřou asi 2 tisíce lidí bez stanoveného dědice a jejich pozůstalost tak připadne státu, který pak majetek prodá ve veřejných dražbách.

Na velikosti daru nezáleží, i malý dar je projevem soucitu a lidskosti. Budeme Vám vděčni za jakýkoli dar a přijmeme ho s úctou.

Kontakt

Michaela Jirsová

péče o významné dárce
michaela.jirsova@zivot90.cz
+420 777 422 380

Dagmar Sladká 

péče o významné dárce 
dagmar.sladka@zivot90.cz 
+420 602 236 322

Aneta ŠEBKOVÁ

péče o individuální dárce
aneta.sebkova@zivot90.cz
+420 773 766 937

 

Aktuality

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.