Aktuality

Nabízíme novou službu - terénní psychologické poradenství

Poradna

Seznamte se s novou poradenskou službou, kterou nabízíme klientkám a klientům na území hlavního města Prahy.

Nabízíme novou službu - terénní psychologické poradenství

S radostí Vám představujeme o novou službu, kterou od května nabízíme - terénní psychologické poradenství. Služba je určena pro klienty a klientky se sníženou schopností pohybu, kteří upřednostňují osobní konzultaci, ale je pro ně obtížné se dostat do naší poradny. Terénní psychologické poradenství mohou navíc využít také osoby pečující, pro které je z časových důvodů těžké se osobně dostavit do poradny.

Službu nabízíme klientům a klientkám zdarma. Naše terénní psycholožka Pavlína Zoubková navštěvuje klienty a klienty přímo u lůžka pouze na území hlavního města Prahy. Pavlína Zoubková vystudovala jednooborovou psychologii na Univerzitě Karlově v Praze a své profesní zkušenosti sbírala na rozličných pozicích převážně v sociálních službách - jako lektorka u dětí, jako psycholožka pro sociálně znevýhodněné i jako sociální pracovnice či pečovatelka pro osoby seniorského věku a osoby s Alzheimerovou nemocí. Vedle práce pro ŽIVOT 90 má také soukromou psychologickou praxi.

„Myslím, že se s žádným trápením by člověk neměl být sám, bez ohledu na sociální postavení, věk nebo třeba zdravotní stav. Mým cílem je poskytnut bezpečný prostor, ve kterém můžete bez obav z odsudků nebo hodnocení sdílet cokoli, co zrovna potřebujete,“ dodává Pavlína Zoubková.

Více informací se o službě dozvíte zde

Zjistěte více o dalších poradenských službách, které nabízíme, zde. 

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.