Aktuality

Výstava S námi sami sebou

ŽIVOT 90

„Vždycky jsem se chtěla pořádně naučit italštinu. Začínala jsem italskou konverzací, a teď umím tak dobře, že vedu kurzy. Za ty roky, co chodím do ŽIVOTa 90 už tu mám spoustu nových kamarádek,“ říká paní Sylva, jejíž portrét je na výstavě

Výstava S námi sami sebou

Výstava S námi sami sebou, představuje portréty lektorek, dobrovolnic, klientek a zakladatele ŽIVOTa90, vznikla během speciálního dobrovolnického dne firemního partnera ŽIVOTa 90, firmy JT International.

Od podzimu 2022 zdobí fotky lobby a 1. patro Komunitního centra ŽIVOTa 90. Právě tam můžete modelky potkat, jak učí němčinu, trénují paměť, učí se břišní tance nebo vám prodají lístky do našeho divadla.

Srdečně zveme také na vernisáž výstavy S námi sami sebou.

Na vernisáži představíme nejen naše komunitní centrum, ale budete se moci potkat i s modelkami a načerpat inspiraci na aktivní stáří přímo od nich.

Těšíme se na vás ve středu 14. února od 18:00 v Centru Černý Most.


V organizaci ŽIVOT 90 chceme, aby se každý člověk mohl těšit ze svého stáří a stárnutí. Od roku 1990 se věnujeme starším lidem, aby nebyli odsouvání na okraj. To, že je vám více let nebo jste v důchodu přeci neznamená, že přestáváte věcem rozumět, nic neumíte a nejste zajímavý člověk. Možná právě naopak.

Výstava je k vidění 1. - 29. 2. 2024 v Centru Černý Most.

 

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.