Aktuality

Tváře ŽIVOTa 90: Rozhovor se Silvií Riegerovou

ŽIVOT 90

Druhý díl ze série rozhovorů, ve kterých vám představíme zaměstnance a zaměstnankyně ŽIVOTa 90. Tentokrát jsme se ptali provozní ředitelky organizace Silvie Riegerové.

 Tváře ŽIVOTa 90: Rozhovor se Silvií Riegerovou
Kdy jste přišla do ŽIVOTa 90? 

Do ŽIVOTa 90 jsem nastoupila 1. 1. 2021. 

 

Co jste dělala předtím, než jste začala pracovat v ŽIVOTě 90? 

Pracovala jsem pro anglickou společnost, která vyvíjí zdravotnické prostředky. Zabývala jsem se oblastí hojení chronických a akutních ran. 

 

Co Vám dělá na práci v ŽIVOTě 90 největší radost?  

Baví mě každodenní malé i velké radosti ŽIVOTa 90. Úsměvy, radost v očích, atmosféra. Někdy se podaří někoho zachránit díky tísňové péči, jindy pomůžeme vyřešit složitou životní situaci. To platí pro všechny naše služby. Klientky a klienti mohou být našimi nejlepšími učiteli a velkou inspirací. Nadšení kolegyň a kolegů v sociálních službách, i těch, kteří tyto týmy administrativně i jinak podporují, mě také těší. 

 

Co děláte nejraději, když zrovna nepracujete?  

Moc ráda cestuji, většinou s rodinou, občas i sama. Vloni jsem se vydala na pouť kolem Itálie, v roce 2019 do Izraele. Ráda bych se znovu podívala na Island a do Norska, jsem trochu dobrodruh. Píšu, i když už léta jen do šuplíku. Odpočívám nejraději s knížkou a dobrou kávou, ideálně někde v přírodě. Poslední dobou čtu hlavně filozofické texty, sem tam si vezmu do ruky příběh v angličtině. Když řídím někam daleko, poslouchám lekce italštiny, v té jsem takový věčný začátečník. A pokud sportuji, lyžuji, bruslím nebo pokračuji v józe. Nesmím zapomenout na rodinu a přátele, s těmi jen tak ráda jsem.

 

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.