Aktuality

Program Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme"

ŽIVOT 90

Do 7. kola programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ jsme se probojovali hned se dvěma projekty! Hlasovat můžete od 20. ledna do 16. února vhozením žetonů, které obdržíte při nákupu, do hlasovacích zařízení u pokladen – do tubusu našeho projektu.

Program Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme"

Prvním projektem je Akademie seniorů – jazykové kurzy pro seniory. S vaší pomocí zrealizujeme 30 jazykových kurzů, kterých se zúčastní celkem 300 seniorů. Senioři si mnohdy nemohou dovolit platit komerční cenu kurzu, ale zaslouží si, aby nebyli sami, mohli se věnovat tomu, co je baví a pomáhá jim udržet krok s námi mladšími. Dejme společně seniorům kousek radosti – důvod, proč ráno vstát, vyrazit mezi vrstevníky a udržet svůj mozek v kondici.

Pro tento projekt můžete hlasovat na těchto prodejnách Tesca:

Praha 10 - Přetlucká 3295/50

Praha 10 Jabloňová 15

Praha 4 Roztylské nám. 2772/44

Druhý projekt jsme nazvali „Až dorazí léto“podpoří naši Pobytovou službu, kterou provozujeme od 2007 v centru Prahy. Staráme se o seniory ve chvílích, kdy o ně nemohou pečovat jejich blízcí. Třeba v létě, když odjíždějí na dovolenou. To je celá Praha rozpálená, stejně jako jejich pokoje a hlavně společenská místnost, kde naši senioři tráví skoro celý den. Celodenní vedro je pro většinu z nich nebezpečné a vysilující, průvan a hluk mobilní klimatizace starouškům nesvědčí. Proto jim chceme pořídit pevnou klimatizaci, která je tichá. Ta bude chladit denní místnost, kterou klienti využívají nejvíc. Pomozte nám, aby pobyt u nás zvládli v pohodě a ve zdraví.

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco prodejně: Hostivice, Sportovců 14

Děkujeme!

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.