Komunita

Duhový ŽIVOT 90

O Duhovém ŽIVOTě 90

Jak pomáháme LGBTI+ starším?

Všechny naše služby jsou LGBTI+ friendly. Nebojte se je pro to využít. Jsme tu pro Vás. S respektem a vědomím, že máte individuální potřeby pro vás vytváříme prostředí, ve kterém se  můžete cítit bezpečně a jste přijímáni bez předsudků.

Duhová setkávání

Setkávání LGBTI+ starších a všech kteří jsou LGBTI+ přátelští se za současné situace konají každý druhý čtvrtek od 18:00 online. 1x v měsíci se jen potkáme a povídáme si a 1x se k nám připojí queer osobnost.

Chcete se k nám přidat? Stačí napsat na email: duha@zivot90.cz a my vám pošleme odkaz. Těšíme se!

Další setkání je 15. dubna.

 

Duhové dobrovolnictví

Využijte svůj čas, energii, dovednosti a schopnosti pro dobrou věc a staňte se naším dobrovolníkem!

Současná generace starších LGBTI+, kteří se rozhodli svou orientaci či identitu neschovávat, se často setkávali s tím, že se k nim jejich blízcí obrátili zády. Ve stáří se proto starší LGBTI+ lidé cítí osamělí a opuštění.  Proto nově rozjíždíme duhové dobrovolnictví. Zapojit se můžete do duhových přátelský návštěv, telefonu nebo dopisování. 

Potřebujete si popovídat nebo se s někým pravidelně vídat? Rádi Vás propojíme s dobrovolníkem, na pravidelné přátelské hovory nebo návštěvy. 

V obou případech stačí jen napsat na email duha@zivot90.cz nebo zavolat kolegyni Michaele, která má na starosti všechny LGBTI+ projekty na tel. 777 422 380

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.