Pomozte nám

Prosíme, podpořte naši práci.

Chci darovat občanskému sdružení Život 90
nebo ,- Kč

 


Vlastníte chytrý mobilní telefon a internetové bankovnictví u České spořitelny? Pomozte pomocí mobilní aplikace Melinda.

 

 

Krásný dárek: Robert Vano nafotil kalendář osobností pro Život 90

Jan Pirk, Josef Váňa, Gabriela Vránová, Stanislav Zindulka, Antonín Panenka, Jiří Grygar, Kamila Moučková, Václav Větvička, Jiřina Šiklová nebo Dana Zátopková se sešli v kalendáři s názvem Jde nám o Život!, který nafotil Světoznámý fotograf Robert Vano.

Kalendář si nyní můžete zakoupit a po celý rok 2016 se těšit z jeho pohádkových obrazů. Jeho cena je 50 korun. Tuto částku použije Život 90 na pomoc potřebným seniorům.

Kalendář prodáváme na recepci Života 90 v ulici Karoliny Světlé 18 v Praze 1 v pracovní dny 8:00 – 16:00. Pokud si přejete kalendář poslat poštou, kontaktujte Terezu Sobotovou na telefonu 222 333 530 nebo na emailu tereza.sobotova@zivot90.cz.

 


Poskytujeme pomoc, služby a péči seniorům nejen v Praze, ale na území celé České republiky. Naším posláním je zajistit lidem důstojné stáří. Finanční dary jsou pro nás velmi důležité, zvláště pak ty, které přicházejí pravidelně a my se na ně můžeme spolehnout.


Dary používáme na zajištění chodu naší organizace (personál našich služeb, nonstop dispečink tísňové péče, pro volající bezplatná linka Senior telefon) nebo na konkrétní potřeby klientů.
Jsme vděční za jakoukoliv podporu.

Pokud vyplníte tento jednoduchý formulář, zašleme Vám automaticky potvrzení pro odečet daru z daní. Zároveň Vás budeme informovat o využití Vašeho daru. 
Finanční dary si můžete odečíst ze základu daně z příjmu. Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.

 

Přispívejte pravidelně

Finanční dar

Dobrovolníci

Kupte si

Věcné dary Pronájem prostor
Závěti Kontakty pro dárce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2016.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu občanského sdružení Život90 zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít