Donate

Proč nás podpořit

Podporujeme seniory v samostatném a svébytném životě. Díky Vaší podpoře dokážeme reagovat na jejich potřeby okamžitě a nezávisle. Rádi bychom naše služby a aktivity zpřístupnili i seniorům, kterým to finanční situace, bohužel, nedovoluje. Chceme jim dopřát důstojné stáří a také je ujistit, že jsou v tom s námi a stále sami sebou.

Podpořte ŽIVOT 90, právě i díky Vám, dárcům, můžeme pomáhat.

Darujte

Bankovní převod

Darujte nám libovolnou částku na náš účet.

Číslo účtu: 1937863379/0800
Použijte prosím variabilní symbol: 90

Pravidelná podpora nám umožní poskytovat služby našim seniorům a seniorkám po celý rok. Mezi tyto služby patří pečovatelská služba, poradenství, Senior telefon, Odlehčovací centrum.

Ve zprávě pro příjemce nám, prosím, zanechte Váš email pro snazší zaslání potvrzení o daru.

Odkaz ze závěti

Život je cyklus - někteří odchází, jiní se narodí. Zanechme proto po sobě odkaz dalším lidem, například ve formě daru organizaci, která pomáhá seniorům a seniorkám – odkažme kousek dobra těm, kteří to potřebují.

V Česku ročně zemřou asi 2 tisíce lidí bez stanoveného dědice a jejich pozůstalost tak připadne státu, který pak majetek prodá ve veřejných dražbách.

Na velikosti daru nezáleží, i malý dar je projevem soucitu a lidskosti. Budeme Vám vděčni za jakýkoli dar a přijmeme ho s úctou.

Kontakt

Michael Kleinert

péče o individuální dárce
michael.kleinert@zivot90.cz
tel.: 605 444 334

Up

News

Do you need any help?
Do not hesitate to contact us.