Kurzy a akce

Nordic Walking


Nordic Walking pro začátečníky

Počet volných míst: 5/10
Lektor:
Michaela Marková
Cena:
70 Kč / lekce
Čas konání:
Úterý, 10:00–11:30

Nordic Walking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda a ruce. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. Setkání jsou zaměřena na výuku a trénink správné techniky chůze, zahrnují též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Především je ale naším cílem radost z pohybu. Chodit budeme po Centrálním parku ve Stodůlkách. Po domluvě můžeme vyrazit do Prokopského údolí či jinam. Pro začátek bude výchozím bodem stanice metra Lužiny. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo má rád chůzi a kdo chce zvýšit efektivitu pohybu a zapojit tak celé tělo.

Na lekce doporučujeme vhodné oblečení, botasky a hůlky na Nordic Walking (pokud je nevlastníte, po domluvě Vám je zapůjčíme, případné postačí i běžné trackové hole).  Jako zavazadlo volte batůžek nebo ledvinku. S sebou si noste láhev s pitím a malou svačinku (nutné u diabetiků). Pokud trpíte závažnějším onemocněním, závažnějším pohybovým omezením nebo se dlouhodobě nevěnujete žádné pohybové aktivitě, doporučujeme před zahájením konzultaci s ošetřujícím lékařem. Setkání se ruší pouze za zcela nepříznivého počasí nebo z důvodu nemoci lektorky.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení. Lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Kurzovné se hradí uhrazením zaslané faktury. Při zrušení účasti na lekci méně jak 24 hodiny předem je lekce zahrnuta do celkové ceny kurzovného.

Bližší informace získáte na tel.: 222 333 574 nebo v kanceláři Centra aktivního stáří.

Termín první lekce: 22. března 2022

Termín poslední lekce: 30. května 2022

Všeobecné obchodní podmínky

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.