Aktuality

Program přednášek v týdnu od 13. do 19. 12.

Komunita

Podívejte se na program Centra aktivního stáří v tomto týdnu.

Program přednášek v týdnu od 13. do 19. 12.

Středa 15. prosince
14:15 – 15:15

ZEMĚ S NEJVYŠŠÍM POČTEM PAMÁTEK UNESCO – ČÍNA

Vydejte se spolu s námi do Číny - do země Konfucia, terakotové armády a obrovské Čínské zdi. Rádi bychom Vám představili jeskyně Mo-kao známé též jako Jeskyně tisíce buddhů, město Čchü-fu, kde se podle tradice narodil Konfucius, nebo Národní park Lu-šan s budhistickými a taoistickými chrámy. Přednáší studenti VOŠ cestovního ruchu.

1. patro, učebna č. 2, nutné přihlášení v kanceláři CAS! Vstup zdarma. Zájemci se také mohou připojit virtuálně pomocí aplikace ZOOM – vstup do virtuální místnosti ZDE.

 

Čtvrtek 16. prosince
15:00 – 16:30

VÍM, NA CO MÁM PRÁVO – SPOTŘEBITELSKÉ PRÁVO

Jak v předvánoční době správně nakupovat a nenaletět podvodníkům? Do kdy je možné vrátit vánoční dárky a lze třeba jen vyměnit velikost? Jak se liší nakupování na internetu od nakupování v kamenných provozovnách? Na to i mnohé jiné kolem dodavatelů energií odpoví další přednáška programu Street Law při Právnické fakultě UK a spolku LOVI, z. s.

1. patro, učebna č. 2, nutné přihlášení v kanceláři CAS! Vstup zdarma. Zájemci se také mohou připojit virtuálně pomocí aplikace ZOOM – vstup do virtuální místnosti ZDE.

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.