Aktuality

Hledáme lektory pro online kurzy cizích jazyků

Komunita

Naše jazykové kurzy budou online, proto mohou být dobrovolníci z Prahy nebo vlastně odkudkoliv na světe, kde je připojení na internet.

Hledáme lektory pro online kurzy cizích jazyků

 

V centru aktivního stáří ŽIVOTa 90 jsme během epidemie koronaviru přesunuli naše kurzy cizích jazyků ze tříd na internet a odhalili jsme tak mnohé výhody online lekcí. Studenti nemusí docházet do centra Prahy, mohou se připojit, i když jsou na chalupě, u dětí, nebo je trápí kolena, a lekce o bydlení nebo o potravinách jsou z kuchyně mnohem zajímavější. Rozhodli jsme se proto od podzimu otevřít jak kurzy ve třídách, tak i ty online, pro které nyní hledáme lektory dobrovolníky.

Zájem je o angličtinu pro falešné i opravdové začátečníky, anglickou konverzaci pro mírně i hodně pokročilé, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu… nebo řekněte, co umíte. Když bude učitel, třeba se objeví i zájemci o kurz :)

Obsah kurzu si dohodne učitel se svými studenty, takže můžete mluvit o cestování, vaření, rodině, domácích mazlíčcích… kreativitě se meze nekladou. Naopak, kurz má bavit jak studenty, tak i učitele. Nejde tu o známky, ale o zábavu, příjemnou společnost a taky (řekneme to na rovinu) procvičování paměti.

Pokud s výukou nemáte žádné zkušenosti, chystáme pro nové lektory kurz, jak na to. Zároveň, vás můžeme pozvat na ukázkovou hodinu ke zkušeným lektorům.

KDY: Lekce jsou jednou týdně na 1,5 hodiny, většinou mezi 8:00 a 19:00. Podzimní kurz má přibližně 14 vyučovacích týdnů (do Vánoc).

KDE: Platformu pro online kurzy ještě vybíráme a testujeme. V každém případě to bude jednoduché a s návodným videem.

KDO: Online kurz bude mít max 6 studentů.

Zájemci můžou napsat na e-mail aktivizace@zivot90.cz, nebo zavolat Lucii Rybyšarové na telefonní číslo 222 333 578/739 477 609. Výběr lektorů a nabídku online kurzu bychom chtěli uzavřít do konce srpna.

Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.