Aktuality

Vstupenka na NIC 2020

Divadlo U Valšů

Podpořte naše divadlo zakoupením vstupenky na Představení o ničem, které odehrajeme v rámci festivalu NIC 2020.

Vstupenka na NIC 2020

Díky iniciativě Hany Třeštíkové, radní pro kulturu hl. města Prahy, a kulturního portálu GoOut vznikl festival NIC 2020.

I Divadlo U Valšů se festivalu zúčastní svým Představení o ničem. V divadle se společně nepotkáme, ale zakoupením vstupenky naše divadlo finančně podpoříte.

 

O čem je naše představení?

1. DĚJSTVÍ 
Do Česka přichází koronavirová krize, Divadlo U Valšů je dočasně uzavřeno. Naši herci, muzikanti, moderátoři, technici, uvaděčky a další tím přicházejí o práci a o příjmy. Jelikož je publikum divadla tvořeno především staršími lidmi, kteří jsou nejohroženější skupinou, znovuotevření divadla se v nejbližších měsících neplánuje.  

PŘESTÁVKA 
Oponu nestahujeme. Na scénu přichází kamery a online program. Tým divadla se bez nároku na honorář rozhodl svým divákům přinášet alternativní program a natáčet s herci a dalšími osobnostmi zdravice, čtení na přání pro domovy seniorů nebo také video rozcvičky.  

2. DĚJSTVÍ 
Jak budeme pokračovat po přestávce záleží i na Vás. Vy rozhodnete o tom, co bude dál. Zakupte si vstupenku na toto představení a staňte se tvůrcem děje. Povede se nám sehnat dostatek financí na pokrytí ztrát, které činí 373.000 Kč? Budeme moci obnovit provoz divadla a znovuotevřít premiérou hry Arnošta Goldflama? My doufáme, že ano a budeme rádi, pokud budete u toho.  

Vstupenky zakoupíte zde.
Potřebujete s něčím poradit?
Neváhejte nás kontaktovat.