Dobrovolníci

Využijte svůj čas, energii, dovednosti a schopnosti pro dobrou věc a staňte se naším dobrovolníkem!

Jsme jedno z největších dobrovolnických center zaměřené na seniory v České republice.

Dobrovolníci u nás procházejí vstupním školením, jsou pojištěni proti odpovědnosti za vzniklou škodu, mají k dispozici podporu koordinátorky a mohou se účastnit různých vzdělávacích a kulturních akcí Života 90.

Jak se můžete zapojit:

Dobrovolník na dlouhodobou spolupráci - vzdělávací a volnočasové aktivity pro seniory, přátelské návštěvy našich klientů, administrativní výpomoc, jednoduchá manuální práce (péče o zahradu, roznos letáků apod.).

Dobrovolník při jednorázových akcích - reprezentace Života 90 na akcích (např. veletrhy soc. služeb), pomoc s organizací výletů pro seniory, pomoc s organizací některých našich tradičních akcí (Seniorská míle, Vánoční projížďka Prahou atd.).

Dobrovolník s odbornými znalostmi - pomoc s překlady, přednášková činnost, odborné konzultace pro klienty i zaměstnance Života 90 (v oblasti práva, ekonomie, marketingu atd.).

Moc rádi u nás také uvítáme firemní dobrovolníky a sestavíme pro ně program na míru. Spolupracujeme s organizací Byznys pro společnost, jsme součástí portálu firemního dobrovolnictví www.zapojimse.cz.

Máte-li zájem stát se dobrovolníkem Života 90, ozvěte se Kateřině Kahanové - telefon 725 098 527 na e-mail dobrovolnicizivot90@gmail.com.

Koordinátorka přátelských návštěv seniorů: Kateřina Kahanová - telefon 725 098 527, mail: katerina.kahanova@zivot90.cz

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít