Ohlasy diváků / recenze

Ohlasy / recenze / napsali o nás

 

 

Slepá láska / Philipp Moog a Frank Röth

23.3.2018

 

recenze:

Pražský patriot: https://www.prazskypatriot.cz/slepa-laska-carmen-mayerova-v-roli-slepe-stare-pani-v-divadle-u-valsu/

Kulturio: https://kulturio.cz/recenze-divadlo-slepa-laska-divadlo-u-valsu/

 

Dámská šatna / Arnošt Lustig

"Já jsem byl vždycky trošku vopožděnej ve vývoji, víte?“ přiznává Arnošt Goldflam. „A vždycky jsem se jako chtěl přátelit nebo mít vztahy s těma krásnýma ženama. A vono se mně to dlouho nedařilo. A abych poznal ty ženy a pronikl do ženské duše, tak jsem pro ně začal psát ty hry.“ Tak vznikla Biletářka, Červená knihovna, Dámská šatna a další. „Asi ve mně musí bejt něco ženskýho. Že jsem taková měkčí povaha, že podlehnu často nějakýmu tlaku, nerozhodnej jsem... Neříkám, že ženy jsou takový. Ale přičítám to ženským vlastnostem.“ Právě Dámskou šatnu teď v Divadle U Valšů i zrežíroval a pochvaluje si spolupráci s Danielou Kolářovou, Danou Batulkovou, Petrou Tenorovou a Evellyn Pacolákovou. „Jsem obklopen velmi příjemnými ženami a zároveň teda výbornýma herečkama.“

recenze http://kulturio.cz/recenze-damska-satna-divadlo-u-valsu-praha/

 

Drahá Mathilda / Israel Horovitz

 

Recenze Radmily Hrdinové v deníku PRÁVO / 12. dubna 2016

 

Vážení,

ráda bych poděkovala všem (nejen hercům), kdo se podíleli na včerejším představení Polib tetičku…..Myslím, že bylo vidět i slyšet, že jsme se ohromně bavili. Pan Čenský nám všem ,,vytřel zrak“ svým komediálním uměním, bylo to veliké překvapení a myslím, že i on si to velmi užíval. Přeji Vám všem vždy spokojené obecenstvo a hodně radosti.

Melanie Vyskočilová a senioři z Domova U Trati Litoměřice V Praze dne 26.4.2016

Dobrý den,
chci  všem pracovníkům divadla touto cestou poděkovat za zajímavé a laskavé pořady, které   pro nás spoluvytváříte. Čtvrteční rozloučení bylo určitě  pro všechny krásným zážitkem.
Přeji Vám všechno nejlepší, hlavně dobré zdraví a aby i nadále pro vás všechny byla i v budoucnu práce potěšením.

Srdečně zdraví a pěkné léto přeje Eva Piarová

 

Daniela Kolářová hraje věcné břemeno / Česká televize

Po letech se do Prahy vrací Drahá Mathilda. Šarmantní francouzská dáma, kterou „zdědí“ Američan, byla jednou z posledních rolí Jiřiny Jiráskové. Nyní se jí v pražském Divadle U Valšů ujala Daniela Kolářová.

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít