Pomozte nám

Poskytujeme pomoc, služby a péči seniorům nejen v Praze, ale na území celé České republiky. Naším posláním je zajistit lidem důstojné stáří. Finanční dary jsou pro nás velmi důležité, zvláště pak ty, které přicházejí pravidelně a my se na ně můžeme spolehnout. Prosíme, podpořte naši práci.


Dary používáme na zajištění chodu naší organizace (personál našich služeb, nonstop dispečink tísňové péče, pro volající bezplatná linka Senior telefon) nebo na konkrétní potřeby klientů.
Jsme vděční za jakoukoliv podporu.

Pokud vyplníte tento jednoduchý formulář, zašleme Vám automaticky potvrzení pro odečet daru z daní. Zároveň Vás budeme informovat o využití Vašeho daru. 
Finanční dary si můžete odečíst ze základu daně z příjmu. Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.

Podpořit nás můžete i v dárcovské aplikaci Melinda.

 

 

 

Přispívejte pravidelně

Finanční dar

Dobrovolníci

Kupte si

Věcné dary Pronájem prostor
Závěti

Kontakty pro dárce

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít