Mezinárodní konference o budoucnosti financování globálního rozvoje


Státníci míří na mezinárodní konferenci OSN o budoucnosti financování globálního rozvoje v Addis Abebě. Český premiér i ministři zůstávají doma.

Zobrazit článek »

Projekt "Podpora seniorů ohrožených a postižených domácím násilím a týráním"

Projekt Podpora seniorů ohrožených a postižených domácím násilím a týráním podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Zobrazit článek »

Hlavní výsledky celosvětové kampaně “ Stáří potřebuje činy a za svá práva bojovat " 2014.


278,638 podpisů na podporu “Konvence práv seniorů” bylo předáno předsedovi “Otevřené pracovní skupiny pro stárnutí” při OSN v New Yorku.

Zobrazit článek »

Petice na podporu seniorů předána na „ Otevřené pracovní skupině pro stárnutí „ při OSN v New Yorku .

ŽIVOT 90 se již několik let podílí jako člen HelpAge International ( HAI ) globální kampaně “ Stáří potřebuje činy “ a v této souvislosti realizoval, spolu s dalšími členy uskupení HAI, petiční akci na podporu této kampaně. Celkem bylo ke konci července 2014 celosvětově shromážděno 278.638 podpisů pod petici vyzývající k podpoře práv seniorů a na podporu přijetí celosvětové Deklarace práv seniorú.

Zobrazit článek »

ŽIVOT 90 se zapojil do mezinárodního projektu UISEL

Doba dožití se prodlužuje. Stejně tak zároveň roste potřeba plné integrace seniorů do znalostní společnosti, kde informační a komunikační technologie hrají nezastupitelnou roli. ŽIVOT 90 se zapojil do mezinárodního projektu UISEL, který si klade za cíl posílení procesů nezávislosti a osobních schopností seniorů cestou používání mobilních zařízení.
Zobrazit článek »

Petice "Evropská rozvojová pomoc – kde jsou starší lidé ?"

PODPOŘTE PETICI!

Vzkaz presidentu Evropské unie: Evropská unie je největším dárcem pomoci chudým a rozvojovým zemím. Ale směrnice, které tuto pomoc upravují, nezmiňují jako cílovou skupinu starší lidi. ...

Zobrazit článek »

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít