Kartou

PŘEVODEM

Prosíme o finanční příspěvky na činnost naší charitativní společnosti. Naším posláním je zajistit lidem důstojné stáří. Poskytujeme pomoc, služby a péči seniorům nejen v Praze, ale na území celé České republiky. Tyto dary jsou pro nás velmi důležité a budou použity jak na zajištění chodu naší organizace, tak pro potřeby klientů. Prosíme Vás o příspěvek na provoz organizace. Jsme vděční za jakoukoliv podporu.

Běžný účet: 1937863379/0800 (Česká spořitelna)

Použijte prosím variabilní symbol: 90

Finanční dary si můžete odečíst ze základu daně z příjmu. Podmínky pro fyzické osoby (podle § 15 odst. 5 zákona o dani z příjmu).

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.

 

DMS

Naši činnost můžete podpořit formou DMS. Váš dar bude použit na provoz krizové linky Senior telefon. Senior telefon je jedinou bezplatnou linkou důvěry tohoto typu v ČR, která má nepřetržitý provoz a poskytuje pomoc mimo jiné také seniorům ohroženým domácím násilím.

Můžete si zvolit jednorázovou nebo trvalou podporu a vybrat částku, kterou chcete zaslat. Poslat můžete 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč.

Pro jednorázovou podporu stačí poslat DMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS ZIVOT90 30
DMS ZIVOT90 60
DMS ZIVOT90 90

Trvalá podpora znamená, že nám budete posílat zvolenou částku měsíc co měsíc, dokud se nerozhodnete příkaz odvolat. DMS pošlete na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ZIVOT90 30
DMS TRV ZIVOT90 60
DMS TRV ZIVOT90 90

Pokud se rozhodnete trvalou podporu zrušit, můžete ji kdykoli dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ZIVOT90 na 87 777.

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Sbírka na Senior telefon je registrovaná Fórem dárců. Více informací na www.darcovskasms.cz

Pokud se chcete významně podílet na některé z našich aktivit, prosím kontaktujte koordinátora fundraisingu – fr@zivot90.cz

Aplikace MELINDA

Vlastníte chytrý mobilní telefon a internetové bankovnictví u České spořitelny? Pomozte pomocí mobilní aplikace Melinda.

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít