Aktuality

Literární kroužek nově od června

Rádi trávíte čas čtením nebo diskusemi nad přečtenou knihou?

Pak k nám přijďte objevovat rozmanité literární styly a tápat nad významy se stejnými nadšenci a pod vedením paní Evy Gerlachové.

Červená sluší každému! Přidejte se!

Chcete si zaběhat či se projít centrem Prahy, pobavit se u toho a ještě přispět na dobrou věc? Pak právě pro Vás je určen RED DRESS RUN – Běh v Červených šatech. Letošní akce se koná 28. června od 19:00 hodin.

Filmový klub: Život začíná po stovce

Švédka Dagny skrze svůj příběh vzkazuje, že je třeba odhodit stud a strach – na to je život příliš krátký. Dokumentární film o neobyčejné stoleté ženě uvádíme 22. června od 15:00 hod. v rámci projektu Promítej i ty!

 

Informace k přihláškám na akademický rok 2017/2018

Akademický rok 2016/2017 končí 23. června 2017. Zápis na nový akademický rok 2017/2018 bude probíhat od 28. srpna do 8. září 2017.

Ochrana člověka za mimořádných událostí

Zveme se na přednášku Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy, na které se dozvíte mnoho užitečných informací. Přednáška se koná ve čtvrtek 15. června od 14:00 hod. v Komunitní místnosti. Vstup je zdarma.

Za Blanku Lormanovou

V neděli 11. 6. 2017 nás opustila žena, bez které si Život 90 jen těžko dokážeme představit, paní Blanka Lormanová. Stála u zrodu této organizace a po celou dobu ji provázela svou prací a přítomností.

Druhou stránku svého života zasvětila paní Blanka Lormanová herectví, takže si ji pamatujeme například z filmů Zlatá svatba, Slavnosti sněženek nebo Vesničko má středisková. Na divadelních prknech se zapsala především do inscenací Opera mafioso v Městských divadlech pražských nebo Manžel pro Opalu či Past na scéně Divadla U Valšů.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít