Aktuality

Přijďte si zacvičit v létě do Života 90!

Také přes léto jsme si pro Vás připravili sérii cvičení, tentokrát s lektorkou paní Vídeňskou. Cvičit se bude 18. a 25. července a dále 1., 8., 15., 22. a 29. srpna od 14. 30 do 15.30 hod. v Dřeváku. Cena 30 Kč. Nutné je přihlásit se předem v kanceláři CAS, tel.: 222 333 574. Těšíme se na Vás.

Jste připraveni svými angličtinářskými dovednostmi na prázdninové cestování?

Pokud ne, nevadí, určitě vám s tím pomůže lektorka Juliana Bujnaková, která vás do cestovatelských anglických slovíček ráda zasvětí. Stačí se přihlásit na lekce angličtiny, které proběhnou 18. a 25. 7., dále 1., 8., 15., a 22.8. od 10:45 do 12:15 v 1. patře, v Koutku. Přihlašte se v kanceláři CAS, na telefonním čísle 222 333 574.

Nejdůležitější závěry z dvoudenní mezinárodní konference Stáří spojuje 2018

Z konference Stáří spojuje 2018, která se konala 30. - 31. 5. 2018 vzešel výstupní materiál, ve kterém naleznete nejdůležitější závěry z dvoudenní mezinárodní konference. Na materiálu se podílel tým Života 90, Gerontologického institutu a odborníků z Masarykovy Univerzity. Výstupní materiál ZDE

Audio nahrávky z konference Stáří spojuje 2018 jsou k dispozici

Ve dnech 30. - 31. 5. 2018 pořádal Život 90 již pátý ročník mezinárodní konference „Stáří spojuje“. Cílem konference je každoročně spojovat odborníky i reprezentanty veřejnosti se seniory a společně hledat optimální řešení témat stáří a stárnutí. Pro letošní ročník konference bylo akcentováno téma „Senior na existencionální periferii.“ Audio nahrávky z konference je možné si vyslechnout ZDE.

Život 90 navštívila Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu

Do prostor Života 90 se ráda vracím, tato organizace dělá pro seniory spoustu báječných aktivit. Tentokrát jsem měla možnost setkat se s klienty Centra denních služeb, kteří se zajímali o evropské záležitosti. Ptali se mne na práci poslance a já jsem na oplátku vysvětlila, jak funguje třeba podpora z EU prostřednictvím fondů. K těmto otázkám i k možnostem další spolupráce jsme se potkali také s vedením organizace Život 90 a tak věřím, že na rozhovor brzy navážeme i konkrétními aktivitami,” vysvětluje Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu (ALDE).

Pojeďte s námi do Plzně a na zámek ve Zbirohu

Ve středu 25. července můžete s Životem 90 (a průvodkyní paní Sedláčkovou) vyrazit autobusem do centra Plzně, navštívit Pivovarské muzeum a pak zajet za krásami zámku Zbiroh. Zámek, i jeho malebné okolí, si již v minulosti oblíbila řada významných osobností. Jednou z těch nejvýraznějších je bezesporu Alfons Mucha, který na zámku téměř 20 let žil a vytvořil zde kompletní Slovanskou epopej. V případě, že máte zájem s námi jet, přihlašte se v kanceláři CAS. Těšíme se na výlet s Vámi.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít