Aktuality

Život 90 hledá koordinátora/koordinátorku dobrovolníků

Dobrovolníci jsou pro naši organizaci důležitou součástí, bez nich by Život 90 nebyl tím, čím je. V této chvíli hledáme koordinátora či koordinátorku dobrovolníků. Více informací o pozici se dozvíte ZDE.

Život 90 hledá PR specialistu

Líbí se vám, co je náplní Života 90? Chtěli byste nám pomoci se zviditelněním našich aktivit? Máte výborné komunikační, stylistické a tvůrčí schopnosti, zároveň však i zdravý selský rozum? V tom případě zkuste se ucházet o pozici PR specialisty. Více informací ZDE

Další moderovaná diskuze na téma LGBT a senioři, tentokrát v Brně

Zveme vás na další moderovanou diskuzi na téma LGBT a senioři. Přijďte s námi diskutovat nad perspektivou a zlepšením života leseb, gayů, bisexuálních a trans seniorů v České republice. Tentokrát v Brně, 18. září od 13 do 16 hodin, v kanceláři tiskového oddělení Veřejného ochránce práv. Přihlásit se můžete ZDE. Těšíme se na vás!

Život 90 hledá terénního pracovníka/pracovnici

Přidejte se do našeho týmu, v současné chvíli hledáme terénního pracovníka/pracovnici. Více o pozici ZDE

Informace z digitálních médií mohou být záludné! Jak na ně?

Další zajímavou přednáškou z cyklu Digitální technologie bude Práce s informacemi z médií. Jak se nenechat zmást či vyděsit, jak zkrátka přistupovat k informacím z digitálních médií, o tom všem vám budeme povídat na přednášce dne 25. září 2018 od 15 do 17 hodin, v přízemí, Komunitní místnosti. Vstupné zdarma. Na přednášku je potřeba se včas přihlásit v kanceláři CAS nebo telefonicky 222 333 574.

A je tu opět Zdravotní samoobsluha - přednáška paní Vladykové

Máte rádi přednášky paní Vladykové v rámci cyklu Zdravotní samoobsluha? V tom případě přijďte ve čtvrtek 13. září od 14.30 do 16.00 hod. do 1. patra, do učebny číslo 2. Tématem bude Přírodní způsoby, jak být navždy fit!

Vstupné zdarma.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít