Aktuality

Přihlašte se včas na Sportovní hry seniorů 2018

Jsme rádi, že i naše organizace je partnerem Sportovních her seniorů 2018, které se budou konat dne 30. 5. 2018 na Stadionu mládeže DDM hl.m. Prahy Na Kotlářce 1 v praze Dejvicích. Soutěžící i fanoušci mají vstup zdarma.

Řešíte těžkou životní situaci a nemáte si s kým popovídat?

Deníček vám možná uleví, ale papír nemluví... na rozdíl od našich milých kolegů z psychologické poradny.

Divadlu U Valšů představuje novou divadelní hru Slepá láska

Milí příznivci našeho divadla, jsme rádi, že 27. a 29. března vám můžeme nabídnout novou divadelní hru v režii Jana Nováka s názvem Slepá láska. Těšit se můžete na skvělé herecké výkony a strhující příběh osudové lásky. V hlavní roli Carmen Mayerová.

Blíží se pátý ročník konference "Stáří spojuje"

Gerontologický institut ve spolupráci s Životem 90 pořádají ve dnech 30. - 31. 5. 2018 již pátý ročník mezinárodní konference „Stáří spojuje“. Jejím cílem je spojovat odborníky i reprezentanty veřejnosti se seniory a společně hledat optimální řešení témat stáří a stárnutí. Pro tento ročník konference akcentuje téma „Senior na existencionální periferii. “

Hlasujte pro Ivanku Kellnerovou - Cena Via Bona

Ivanka Kellnerová - dáma, která si za svou obětavost a velké srdce zaslouží uznání nás všech. Celý život pomáhala své mamince, o kterou se doma starala až do jejího konce. Při sepisování své závěti pak odkázala veškerý svůj majetek organizacím, které pomáhají potřebným - Život 90 nevyjímaje. Jako poděkování teď pro Ivanku hlasujeme v ceně Via Bona. Hlasujte s námi, ať tento obdivuhodný příběh nezapadne! Děkujeme.

Přednáška LOVI a.s. na téma Spotřebitelské právo

Víte, jak úspěšně reklamovat zboží, které vám nevyhovuje? Jak funguje nakupování a reklamace přes internet? Jak se bránit proti zásilkám s fakturou, které jste si neobjednali? A co dělat, když Vám nedoručí balík se zbožím, které jste si objednali? Tyto a další nešvary se vám pokusí osvětlit Jan Ilek z PF UK dne 13. března od 14 do 15.30 hodin v Komunitní místnosti. Vstup zdarma
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít