Aktuality

Finanční gramotnost s Patrikem Nacherem

V dubnu pokračujeme na téma Příklady dobré i špatné praxe.

5. dubna v 9:00 hod. v Komunitní místnosti v přízemí.

Den zdraví v Životě 90

Při příležitosti Mezinárodního dne zdraví vyhlášeného Světovou zdravotnickou organizací (WHO) se Život 90 zapojuje do mezinárodní kampaně ADA on Health. Zdarma se tak můžete zúčastnit následujících přednášek a akcí.

Tvoření velikonočních věnců

Stejně jako o Vánocích, tak i na Velikonoce si můžete přijít vyzdobit věnce. Pod vedením zkušené lektorky si vytvoříte svojí vlastní, originální dekoraci, která může zdobit vaší domácnost nejen na Velikonoce, ale třeba celé jaro.

Ocenění pro dobrovolnici paní Stanislavu Drahou

HESTIA – Centrum pro dobrovolnictví uděluje každoročně dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých cenu s názvem Křesadlo. V letošním roce tuto prestižní cenu získala paní Stanislava Drahá.

Světový den sociální práce letos připadá na 21. března

Světový den sociální práce byl poprvé vyhlášen v roce 1983 Mezinárodní federací sociálních pracovníků (IFSW). Každoročně se slaví vždy třetí úterý v měsíci březnu. Tento den upozorňuje na smysl sociální práce jako profese a na její celospolečenský význam. Letošním tématem je podpora komunit a udržitelnosti životního prostředí.

Diamant - jeho historie a současnost

Zveme Vás na přednášku o nejtvrdším známém minerálu. Přednáší soudní znalec v oboru šperků Karel Mařík.
Čtvrtek 23. 3. 2017 od 15:00 hod.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít