Aktuality

Zveme na bezplatný osmihodinový seminář pro neformální pečující

Pečujete o seniora? Nenechejte si ujít seminář na téma „Domácí násilí a týrání páchané na seniorech. Úvod do problematiky“. Kurs se zabývá dvěma významně negativními jevy, se kterými se mohou setkat sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách, kteří pečují o seniory: domácí násilí (DN) a syndrom týraného a zanedbávaného seniora (EAN). Kurz se koná dne 15. 06. 2018 Místo: v sídle ŽIVOTa 90, Karolíny Světlé 18, v přízemí budovy Čas: od 09:00 do 16.00 h. (od 8.30h prezence) Lektor: Mgr. Jan Lorman

 

Promítání 6.6. filmu Happy End zrušeno z technických důvodů

Velmi se omlouváme, ale dne 6.6. nebude promítání filmu Happy End z technických důvodů.

Trápíte se s Internetem? Všichni o něm mluví a vy nevíte jak na něj?

Přijďte na přednášku, kde získáte informace jak pracovat s internetovými vyhledávači a vyzkoušíte si práci s dalšími službami (založení emailu, nakupování, zasílání zpráv a příloh) Nutná je alespoň základní znalost ovládání počítače. Koná se ve čtvrtek 14. června, od 17:00 do 19:00 hodin v učebně č. 2 v prvním patře. Vstup zdarma!

Přednáška pro začátečníky - jak na počítač a Internet

Bojíte se začít s počítačem? Není třeba se bát, pomůžeme vám! Úvodní kurz práce s počítačem a Internetem je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit úplné základy. Přijďte ve středu 20. června od 17 do 19 hodin do 1. patra, do učebny číslo 2. Vstupné zdarma.

Poslední letošní cvičení v parcích dne 5.6.2018

Již máme za sebou tři povedená cvičení pro seniory v pražských parcích, přijďte na poslední naše letošní cvičení na Vrchu svatého Kříže (na Parukářce - na konci ulice U Zásobní zahrady), v úterý 5.6. od 10 hodin do 12 hodin. Bude se na Vás těšit zkušená lektorka Martina Jíchová na zdravotní cvičení, ale i Gabriela Křečková, lektorka na Nordic Walking (od 12 hodin). Přijďte! V případě deště se akce ruší!

10 RAD SENIORŮM, JAK OCHRÁNIT SVÉ ZDRAVÍ NA CESTÁCH

Chystáte se na cesty? V tom případě určitě oceníte pár dobrých rad a tipů, jak ochránit své zdraví.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít