Aktuality

Nový kurz pilates pro začátečníky

Od 3. 3. pro vás otevíráme nový kurz pilates pro začátečníky. Přijďte se podívat na první lekci ZDARMA!

Angličtina s rodilou mluvčí

Středa od 13:00 do 14:30 v Komunitní místnosti. Paní Arjunada Vitos pochází z Nového Zélandu, ale většinu života prožila v Londýně. Studovala lidská práva, je to učitelka meditace, má ráda alternativní směry.

Využijte naši pomoc u Vás doma

Nebuďte na svoje starosti sami a využijte našeho bezplatného poradenství pro seniory. Naši pracovníci Vás navštíví doma a pomohou s řešením toho, co Vás trápí. Potřebujete poradit nebo třeba doprovodit na úřad? Nevíte, jak vyplnit formulář, na koho se obrátit? Pomůžeme Vám.

AKADEMIE UMĚNÍ 2017

V únoru startuje další cyklus 12 vzdělávacích divadelních seminářů, který pořádá Divadlo U Valšů ve spolupráci s Národním divadlem a Divadelním ústavem.

Benefice Petra Weigla

Petr Weigl (1939), filmový režisér, má na svém uměleckém kontě kromě řady baletních a operních inscenací (Praha, Bratislava, Mnichov, Berlín, Sevilla, Paříž) především 46 filmových titulů.
Čt 16. 2. / 16:00 h Divadlo U Valšů

Zveme vás na přednášku Keňa v románech

Spisovatelka a cestovatelka Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se do země stále vrací a stala se inspirací pro její knihy.

pondělí 13. února, 14.00-15.30, Komunitní místnost

VSTUP ZDARMA!

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít