Aktuality

Právní přednáška na téma ochrany osobních údajů

Co znamená pojem ochrana osobních údajů? Co o nás mohou lidé zveřejňovat? Může si mě někdo fotit či natáčet? Může mít soused na domě kameru? Tyto a další otázky zodpoví Klára Adámková z LOVI, z.s..

Šansonový recitál / Pocta Haně Hegerové

Přijďte si poslechnout do Divadla U Valšů nejznámější šansony Hany Hegerové v podání zpěvačky Dany Chytilové. Klavírní doprovod Jan Šulista.

Pozvání na sousedské posezení

Restaurace Pivovar U Valšů Vás v neděli 30. 4. zve na sousedskou oslavu pálení čarodějnic.

Lásky Tomáše Sedláčka

Své lásky nám tentokrát prozradí významná osobnost české ekonomie - Tomáš Sedláček. Stipendista Yale University a ekonomický poradce Václava Havla zavítá do Divadla U Valšů ve středu 26. dubna v 16:00 hodin.

Novinka! Jazzové středy Jiřího Stivína & Co. Jazz System

Pivovar U Valšů nově pořádá od 3. května každou středu v 19:00 hodin pravidelný pořad - Jazzové středy. Přijďte si poslechnout moderní jazz - swing - funk - folk v podání Jiřího Stivína & Co. Jazz System. Zazní flétny, saxofony, klarinet, kytara a kontrabas.

Promítej i ty! Filmový klub Života 90

Ve spolupráci s mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Jeden svět otevíráme v květnu 2017 pravidelná promítání dokumentů. Budeme se scházet jednou měsíčně (ve čtvrtek odpoledne) a účastníci klubu si budou sami volit film z nabídky projektu Promítej i ty!, na který se chtějí podívat na příštím setkání.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít