Aktuality

Letní akademie Života 90

Život 90 připravil nabídku letních kurzů. Po celé prázdniny tak u nás můžete cvičit, fotografovat, učit se italsky nebo práci s tabletem, tvořit a mnoho dalšího! Cena zůstává 30 Kč / hod. a u jazykových kurzů 61 Kč / 90 min. lekci.

Život 90 radí: Ubraňte se šmejdům!

Vyjádřili jste po telefonu souhlas s nabídkou prodeje hrnců, matrací, doplňků stravy nebo jiných výrobků? Nejste si toho ani vědomi? O zboží nemáte zájem? Nevíte, jak odstoupit od smlouvy? Odpovědi najdete v tomto článku.

 

Provoz poraden během letních prázdnin

Provoz našich poraden bude v letních měsících omezen. Neváhejte proto naše služby využít v červnu, kdy jsme plně v provozu. Prázdninový provoz poraden najdete v tomto článku.

Literární kroužek nově od června

Rádi trávíte čas čtením nebo diskusemi nad přečtenou knihou?

Pak k nám přijďte objevovat rozmanité literární styly a tápat nad významy se stejnými nadšenci a pod vedením paní Evy Gerlachové.

Červená sluší každému! Přidejte se!

Chcete si zaběhat či se projít centrem Prahy, pobavit se u toho a ještě přispět na dobrou věc? Pak právě pro Vás je určen RED DRESS RUN – Běh v Červených šatech. Letošní akce se koná 28. června od 19:00 hodin.

Filmový klub: Život začíná po stovce

Švédka Dagny skrze svůj příběh vzkazuje, že je třeba odhodit stud a strach – na to je život příliš krátký. Dokumentární film o neobyčejné stoleté ženě uvádíme 22. června od 15:00 hod. v rámci projektu Promítej i ty!

 

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít