Aktuality

Zápis na nový akademický rok 2017/2018

Zápis na akademický rok 2017/2018 bude zahájen v pondělí 28. srpna 2017. Zapisovat se však lze i v průběhu roku, pokud je volná kapacita kurzu. Přihlašování probíhá v kanceláři Centra aktivního stáří a Akademie seniorů v 1. patře každý všední den od 8:00 – 16:00 hod. Kurzy samotné začnou běžet v týdnu od 11. září 2017, není-li individuálně stanoveno jinak.

Představení Drahá Mathilda na filmové přehlídce Noir Film Festival

Oblíbené divadelní představení Drahá Mathilda, které zpracovalo Divadlo U Valšů, se účastní pátého ročníku filmové přehlídky Noir Film Festival 2017. Představení s Danielou Kolářovou v hlavní roli se odehraje v pátek 18.8.2017 v 18:00 hodin v Královském sále.

Akademie umění 2017 - II. semestr

Na podzim pokračuje cyklus vzdělávacích divadelních seminářů, který pořádá Divadlo U Valšů ve spolupráci s Národním divadlem a Divadelním ústavem.

Rozšířili jsme kapacitu psychologické poradny, nabízíme více termínů

Nerozumíte si v rodině nebo v mezilidských vztazích? Prožíváte pocity osamělosti, smutku, viny, úzkosti a strachu? Zemřel vám někdo blízký a nedokážete se s tím vyrovnat? Nebojte se obrátit na naše bezplatné psychologické poradenství.

Dámská šatna a Smith & Wesson - dvě nové podzimní premiéry v Divadle U Valšů

Divadlo U Valšů uvede na podzim 2017 dvě nové premiéry v režii Arnošta Goldflama a Otakara Koska. Těšte se na setkání s Danielou Kolářovou, Danou Batulkovou, Kamilem Halbichem, Lubošem Veselým a dalšími skvělými hereckými osobnostmi.

Vlastivědné vycházky s Jiřím Šlechtou - léto 2017

Oblíbené procházky s Jiřím Šlechtou pokračují i v letních měsících. V plánu je návštěva Levého Hradce, protiatomového krytu Folimanka, zámku Lány, Modřanské rokle a mnoha dalších. Celkový program letních vycházek najdete v tomto článku.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít