Aktuality

Život 90 zve seniory na cvičení pod širým nebem

Organizace Život 90 připravila ve čtyřech pražských parcích sérii speciálních cvičení pro seniory a seniorky. Pod dohledem profesionálních trenérů absolvují zájemci v průběhu května a června lekce pilates, jógy nebo zdravotního cvičení. K vyzkoušení bude také nordic walking, petanque či lekce cvičení na strojích s Davidem Hufem. V některých parcích se můžete těšit také na lehké občerstvení a doprovodný program. Akce je zdarma, pro začátečníky i zkušené.

Přijďte si zdarma potrénovat mozek!

Připravili jsme pro vás cyklus pěti seminářů na trénování paměti. Každý seminář bude trvat tři hodiny, SOučástí budou krátká fyzická cvičení zaměřená na protažení, dechovou gymnastiku, lepší prokrvení mozku, správné držení těla, na jemnou motoriku, obratnost...Semináře jsou zdarma. Zájemci hlašte se v CAS nebo na tel.: 222 333 536. Těšíme se na vás.

Řešíte těžkou životní situaci a nemáte si s kým popovídat?

Deníček vám možná uleví, ale papír nemluví... na rozdíl od našich milých kolegů z psychologické poradny.

Hlasujte pro Ivanku Kellnerovou - Cena Via Bona

Ivanka Kellnerová - dáma, která si za svou obětavost a velké srdce zaslouží uznání nás všech. Celý život pomáhala své mamince, o kterou se doma starala až do jejího konce. Při sepisování své závěti pak odkázala veškerý svůj majetek organizacím, které pomáhají potřebným - Život 90 nevyjímaje. Jako poděkování teď pro Ivanku hlasujeme v ceně Via Bona. Hlasujte s námi, ať tento obdivuhodný příběh nezapadne! Děkujeme.

Nová kavárna v Životě 90? Pomozte nám...

Chystáme se pro vás otevřít v krásných světlých prostorách přízemí domu Života 90 novou příjemnou kavárnu s nabídkou výběrových káv, chutných zákusků a jiných zajímavostí.

Rádi bychom, aby měla kavárna domáckou, ale zároveň i stylovou atmosféru, abyste v ní s chutí pobývali a cítili, že je to VAŠE místo. Proto nás napadlo vybavit kavárnu stolky a židlemi, které již něco prožili, mají svůj příběh, svou duši…

Přijďte s námi oslavit Den zdraví! Čeká vás bohatý program!

U příležitosti Světového dne zdraví vás všechny zveme na Den zdraví s Životem 90! Přijďte k nám a užijte si den plný krásy, zdraví, pohybu a zábavy!
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít