Aktuality

ZRUŠENÍ přednášky Finanční gramotnost

Tímto oznamujeme, že červnová (7. 6. 2017) přednáška FINANČNÍ GRAMOTNOST s Mgr. Patrikem Nacherem je bohužel zrušena. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

DEN ŽIVOTA 90 - přijďte poznat komunitní centrum Života 90, vyzkoušet nové věci a potkat nové přátele!

25. května otevřeme široké veřejnosti dveře našeho komunitního centra a představíme služby, které nabízíme. Pro návštěvníky bude po celé odpoledne připraven bohatý program, který je provede celým domem.

S právy u lékaře vám poradí Kancelář Ombudsmana pro zdraví

Přednáška MgA. Kateřiny Havelkové a Mgr. Ilony Hlaváčové ve středu 24. května od 14:00 hod.

 

30 000 Kč na instalaci tísňových tlačítek. Děkujeme společnosti Tesco!

Projekt Života 90 zvítězil v charitativní soutěži Nadačního fondu Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme a obdržel krásných 30 000 Kč. Díky tomu získá dvacet sociálně slabých seniorů instalaci tísňového tlačítka zdarma. Děkujeme!

Seniorská míle už pošestnácté!

Přijďte si zazávodit v tradičním seniorském běhu, fandit anebo si jen užít květnový den na Letné. V sobotu 20. května pořádáme další Seniorskou míli.

Lásky Jaroslava Pavlíčka

Jak přežít v drsné přírodě? Přijďte si poslechnout poutavé vyprávění polárníka, dobrodruha a spisovatele Jaroslava Pavlíčka. Divadlo U Valšů, středa 24. května od 16:00 hodin.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít