Aktuality

Nová přednáška právní poradny na velmi žádané téma: Omezení svéprávnosti a ochrana soukromí

Do právní poradny nám přichází mnoho dotazů na téma omezení svéprávnosti a ochrany soukromí. Proto jsme připravili ve spolupráci s právní poradnou přednášku na dané téma.

Přednáška se bude konat ZDARMA dne 30. listopadu 2017, od 9:00 do 11:00 v Životě 90, Karoliny Světlé 18, Praha 1, v Komunitní místnosti v přízemí. Přednáší Vlaďka Laštůvková.

Sháníme profesionální průvodce Prahou - dobrovolníky pro naši vánoční projížďku

Hledáme několik dobrovolníků z řad profesionálních průvodců Prahou, kteří by byli ochotni dne 9. prosince od 12:00 do 18:00 doprovázet naše osamělé a handicapované seniory při vánoční projížďce Prahou.

Díky vám jsme vyhráli grantový program Nadace České spořitelny! DĚKUJEME!!

Již byly vyhlášeny výsledky grantového programu Nadace České spořitelny - mezi 15 vítěznými projekty je i projekt ŽIVOTA 90 s názvem Aktivní a důstojný život seniorů. Velmi děkujeme za Vaše hlasy!

Pořádáme Mezinárodní konferenci Dvě generace, dva světy

Gerontologický Institut Vás srdečně zve na konferenci "Dvě generace, dva světy" při příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků.

Koná se 29.11.2017 od 9:00 do 17:00 v Gerontologickém institutu, Karoliny Světlé 286/18, 110 00 Praha , vstupné 100 Kč.

Život 90 ocenil ty, kteří pomáhají seniorům

Dne 27. září organizace Život 90 již po 26. ocenila dobrovolníky a donátory, kteří svůj čas a prostředky pravidelně věnují seniorům.
Slavnostní benefiční večer pořádaný organizací Života 90 ve Stavovském divadle u příležitosti Mezinárodního dne seniorů vynesl 155 533 Kč na službu Senior telefon.

Gerontologický institut vypsal nové kurzy a akreditované semináře pro odbornou veřejnost

Seznamte se s nově vypsanými kurzy a semináři, které vám pomohou zorientovat se například v problematice mezigeneračního dobrovolnictví či získat podnětné informace k řešení týrání a domácího násílí, trénování paměti nebo k péči o seniora s těžkým zdravotním postižením.
Nebude chybět ani další přednáška psychiatra MUDr. Radkina Honzáka na téma Emoce.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít