Aktuality

Zveme vás na přednášku Keňa v románech

Spisovatelka a cestovatelka Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se do země stále vrací a stala se inspirací pro její knihy.

pondělí 13. února, 14.00-15.30, Komunitní místnost

VSTUP ZDARMA!

Vydejte se s námi v únoru na vlastivědné procházky

V únoru se s průvodcem Jiřím Šlechtou můžete projít k usedlostem na Praze 5, k vilám poblíž Gröbovky nebo k zámku v Suchdole.

Tajemné sovy v Životě 90! Přijďte se seznámit s životním stylem sov a pohladit si jejich hebké peří

V programu Tajemné sovy vás pracovníci záchranné stanice Penthea seznámí s většinou druhů evropských sov, stylem a zajímavostmi z jejich života. Sovy budou létat bezprostředně kolem vás, a vy tak budete mít možnost si je pohladiti a cítit hebkost jejich peří.

Hledáme dobrovolníky!

Jste v produktivním věku a naplňuje vás pomáhat ostatním? Nebo jste v důchodu a chcete být stále užiteční, předávat dovednosti, které jste během života získali, a přitom dělat dobrou věc?

Oznámení o ZRUŠENÍ představení

Z důvodu onemocnění interpretů je zrušeno představení I města mají duši v pátek 27. 1. od 16.00 h v Divadle U Valšů. Za vstupenky budou vráceny peníze na pokladně Života 90.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Konference Stárnutí populace: výzvy a příležitosti

V současnosti je každý pátý občan EU starší šedesáti let, kolem roku 2050 to bude již každý třetí.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít