Aktuality

Audio nahrávky z konference Stáří spojuje 2018 jsou k dispozici

Ve dnech 30. - 31. 5. 2018 pořádal Život 90 již pátý ročník mezinárodní konference „Stáří spojuje“. Cílem konference je každoročně spojovat odborníky i reprezentanty veřejnosti se seniory a společně hledat optimální řešení témat stáří a stárnutí. Pro letošní ročník konference bylo akcentováno téma „Senior na existencionální periferii.“ Audio nahrávky z konference je možné si vyslechnout ZDE.

Život 90 navštívila Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu

Do prostor Života 90 se ráda vracím, tato organizace dělá pro seniory spoustu báječných aktivit. Tentokrát jsem měla možnost setkat se s klienty Centra denních služeb, kteří se zajímali o evropské záležitosti. Ptali se mne na práci poslance a já jsem na oplátku vysvětlila, jak funguje třeba podpora z EU prostřednictvím fondů. K těmto otázkám i k možnostem další spolupráce jsme se potkali také s vedením organizace Život 90 a tak věřím, že na rozhovor brzy navážeme i konkrétními aktivitami,” vysvětluje Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu (ALDE).

Pojeďte s námi do Plzně a na zámek ve Zbirohu

Ve středu 25. července můžete s Životem 90 (a průvodkyní paní Sedláčkovou) vyrazit autobusem do centra Plzně, navštívit Pivovarské muzeum a pak zajet za krásami zámku Zbiroh. Zámek, i jeho malebné okolí, si již v minulosti oblíbila řada významných osobností. Jednou z těch nejvýraznějších je bezesporu Alfons Mucha, který na zámku téměř 20 let žil a vytvořil zde kompletní Slovanskou epopej. V případě, že máte zájem s námi jet, přihlašte se v kanceláři CAS. Těšíme se na výlet s Vámi.

Nový poradenský stánek Života 90 na poliklinice Prahy 7

S radostí oznamujeme, že již nejen v Ústřední vojenské nemocnici na Praze 6 máme náš poradenský koutek, ale teď i nově na poliklinice Prahy 7, v ulici Františka Křížka 22. Stánek je umístěn v přízemí polikliniky. Ve stánku jsme přítomni každý čtvrtek od 8.00 – 12.00 h. Přijďte za námi, ochotně vám poradíme a seznámíme se službami a aktivitami Života 90. Těšíme se na vás.

ŽIVOT 90 hledá pečovatele či pečovatelku do terénní pečovatelské služby

Náš tým pečovatelů a pečovatelek potřebuje posily. Přibývají nám klienti! Možná je to práce právě pro vás. Více informací o pozici získáte ZDE

Těšíme se na vás!

FYZIOTERAPIE a REHABILITACE v Životě 90

Přijďte vyzkoušet náš nový skvělý přístroj, který nabízí elektroléčbu a ultrazvuk. Při vaší první návštěvě proběhne odobrná konzultace v délce 15 minut ZDARMA. Těšit se na Vás bude fyzioterapeutka Bc. Michaela Kardová. Rehabilitace je poskytována po předchozím objednání. Objednávat se můžete na telefonu: 222 333 555 nebo 222 333 507 nebo na email: michaela.kadova@zivot90.cz.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít