Aktuality

Novinka! Jazzové středy Jiřího Stivína & Co. Jazz System

Pivovar U Valšů nově pořádá od 3. května každou středu v 19:00 hodin pravidelný pořad - Jazzové středy. Přijďte si poslechnout moderní jazz - swing - funk - folk v podání Jiřího Stivína & Co. Jazz System. Zazní flétny, saxofony, klarinet, kytara a kontrabas.

Promítej i ty! Filmový klub Života 90

Ve spolupráci s mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Jeden svět otevíráme v květnu 2017 pravidelná promítání dokumentů. Budeme se scházet jednou měsíčně (ve čtvrtek odpoledne) a účastníci klubu si budou sami volit film z nabídky projektu Promítej i ty!, na který se chtějí podívat na příštím setkání.

Pojeďte s námi na výlet do Českého ráje!

Navštívíme renesanční zámek v Mnichově Hradišti, hrobku Albrechta z Valdštejna, bývalé lázně Sedmihorky a přírodu Skalního města.

Život 90 navštívil Bohuslav Sobotka a Michaela Marksová

Premiér Bohuslav Sobotka a ministryně práce a sociálních věcí navštívili ve středu 5. dubna komunitní centrum pro seniory Život 90. Pod vedením ředitele Jana Lormana si budovu prohlédli. Zaujal je zejména dispečink a celý koncept tísňové péče s tísňovým tlačítkem, což je služba, která umožňuje žít starým křehkým lidem doma, o samotě a přitom v bezpečí.

Ukázka Canisterapie - co to je, k čemu je prospěšná, komu pomáhá?

Přednáška na téma léčebného kontaktu psa a člověka. Blíže se seznámíme s rasou staffordshire, zhlédneme cviky, dozvíme se o chovu a o výcviku psů.

Zvířátka z ovčí vlny od babičky

Přejete si udělat radost svým dětem, blízkým nebo jen tak sobě? Máte zájem podpořit ty, kteří to potřebují? Chcete udělat dobrý skutek? Kupte si krásnou a jedinečnou hračku z ovčí vlny - Zvířátko od babičky.
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít