Aktuality

Konference: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech

Zveme vás na konferenci při příležitosti Mezinárodního dne připomenutí násilí na seniorech: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech.

Termín konání: Čtvrtek 12. června 2014 od 9:30 do 14:00 hodin, Divadlo U Valšů, Praha 1

Seminář o pomoci týraným seniorům

U příležitosti Mezinárodního dne připomenutí násilí na seniorech, který připadá na 15. června, uspořádalo ve středu 12. června o. s. Život 90 odborný seminář Pomoc týraným seniorům (Příklad dobré praxe). Semináře se zúčastnilo 100 posluchačů z řad sociální pracovníků, státních úředníků, terénních pracovníků, provozovatelů poraden a dalších.

Prevence a poskytování pomoci v rámci sociální služby Senior telefonu v oblasti domácího násilí páchaného na seniorech a syndromu týrání a zanedbávání seniorů"

Život90 realizuje projekt "Prevence a poskytování pomoci v rámci sociální služby Senior telefonu v oblasti domácího násilí páchaného na seniorech a syndromu týrání a zanedbávání seniorů (EAN)".

Hlavní částí projektu je poskytování pomoci seniorům ohrožených domácím násilím  a syndromem týrání a zneužívání EAN na BEZPLATNÉ, NONSTOP TELEFONICKÉ KRIZOVÉ POMOCI – 800 157 157.

Benefiční představení Strakonický dudák v Národním divadle

Jménem spolku Život 90 Vás srdečně zveme na benefiční představení činohry Strakonický dudák konané u příležitosti Mezinárodního dne seniorů a pod záštitou paní Věry Čáslavské 1. října 2015 od 19:00 hodin v Národním divadle v Praze.

Brožurka "Domácí násilí a týrání páchané na seniorech"

V rámci projektu Podpora seniorů ohrožených a postižených domácím násilím a týráním, který podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci financovaném z Norských fondů, vydal ŽIVOT 90 brožurky pro veřejnost k problematice domácího násilí a týrání seniorů.

Povídání, procházka, káva - i to může být náplní Vašeho dobrovolnictví.

Mnohým seniorům, kteří žijí ve svých domovech, chybí pravidelný kontakt se společenským prostředím. Tu a tam si totiž každý rád popovídá s nějakým kamarádem...

  « První  ‹ Předchozí  29  30  31  32  33  34  35  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít