Aktuality

Týrání seniorů je třeba důsledně řešit a nezanedbávat prevenci ani mezigenerační vztahy

Život 90 dokončil projekt na pomoc týraným seniorům. Linka důvěry Senior telefon má díky němu posílený provoz, veřejnost i odborníci mají víc informací než kdykoli předtím. Za posledních 14 měsíců eviduje linka Senior telefon 561 hovorů s tématem týrání.

580 seniorů si prohlédlo předvánoční Prahu

V sobotu 12. prosince vyrazily po čtyřiadvacáté autobusy ze všech koutů Prahy. Na palubách vezly 580 osamělých a hendikepovaných seniorů v doprovodu zaměstnanců Života 90, průvodců a dobrovolných asistentů. Cílem byla vánočně vyzdobená Praha – kostely, betlémy, muzea a trhy.

Terénní odborné sociální poradenství pro seniory

Potřebujete se zorientovat ve Vaší nepříznivé situaci? Potřebujete poradit s výběrem vhodné sociální služby nebo domova pro seniory? Chtěli byste doprovodit na úřad nebo pomoci s vyplněním žádostí nebo formulářů? Jste osamoceni? Nevíte na koho se obrátit?

Nezůstávejte na Vánoce sami!

Přijďte strávit adventní čas, Vánoce nebo Silvestra do pobytového centra Života 90. Společně napečeme cukroví, budeme poslouchat koledy a povídat si. Na Štědrý den společně povečeříme, rozdáme si dárečky a přiťukneme si na Nový rok.

Povídání o Praze / Trhy a tržiště

Přednáší Ing. Alena Štěpánová / 9. prosince 2015 ve 14 hod.

Konference "Senior komunitě, komunita seniorovi"

Gerontologický institut, obecně prospěšná společnost založená ŽIVOTem 90, si Vás dovolují pozvat na konferenci na téma: Senior komunitě, komunita seniorovi.

4. prosince 2015 od 09:00 do 16:00, v sídle Života 90, v ul. Karolíny Světlé 18, Praha 1.

 

  « První  ‹ Předchozí  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít