Aktuality

Život 90 představuje nový nástroj komunikace pro seniory - projekt webová agora

Webová agora pro seniory je webový nástroj, který umožní uživatelům z cílové skupiny 65+ vyjadřovat své názory, šířit je, propojovat se navzájem a v neposlední řadě prostřednictvím petic vytvářet tlak na tvůrce politik. Webová agora pro seniory je mixem diskusního fóra a petičního webu. Chceme tak vytvořit unikátní sociální síť a podpořit možnost „síťování“ - navazování nových známostí prostřednictvím formulování nejen generačních témat.

ŽIVOT 90 pořádá semináře k webové agoře

ŽIVOT 90 pořádá semináře k projektu webová agora. Přijde se seznámit s internetovým nástrojem, který Vám umožní zveřejnit vaše názory a seznámit se s jinými seniory.

Kalendář "Jde nám o ŽIVOT!"

Jan Pirk, Josef Váňa, Gabriela Vránová, Stanislav Zindulka, Antonín Panenka, Jiří Grygar, Kamila Moučková, Václav Větvička, Jiřina Šiklová nebo Dana Zátopková se sešli v kalendáři s názvem Jde nám o Život!, který nafotil Světoznámý fotograf Robert Vano.
Snížená cena je nyní 50 Kč.

Babička je lepší než auto! Život 90 otevírá téma generačně neúplných rodin a upozorňuje, že mít prarodiče je luxus

Život 90 a portál www.seniorum.cz spouštějí první mezigenerační seznamku v Česku. V rámci informační kampaně Babička je lepší než auto upozorňují na zásadní místo, které mají prarodiče v životě rodiny, a otevírají novou cestu, jak se senioři a rodiny mohou najít.

Nebudťe na péči sami!

Pečujete o někoho doma? Chtěli byste si o tom popovídat a sdílet zkušenosti s dalšími pečujícími? Postrádáte informace, které by Vám usnadnily péči o Vašeho blízkého?

Konference: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech

Zveme vás na konferenci při příležitosti Mezinárodního dne připomenutí násilí na seniorech: Dobrá praxe v boji proti týrání a domácímu násilí páchaném na seniorech.

Termín konání: Čtvrtek 12. června 2014 od 9:30 do 14:00 hodin, Divadlo U Valšů, Praha 1

  « První  ‹ Předchozí  26  27  28  29  30  31  32  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít