Aktuality

DARUJTE POCIT BEZPEČÍ

ŽIVOT 90 nastartoval kampaň na podporu seniorů, kteří chtějí žít bezpečně ve svém. K tomu nutně potřebují tísňové tlačítko, na jehož pravidelnou úhradu nemají dostatek finančních prostředků. Pomozte nám s úhradou tísňového tlačítka - Vámi darované tlačítko může zachránit život. A to je k nezaplacení!
Darovat libovolnou částku můžete ZDE

Divadlo U Valšů uvedlo nové zpracování hry Arnošta Goldflama Dámská šatna

V pondělí 27. listopadu 2017 se v pražském Divadle U Valšů konala premiéra divadelní hry Arnošta Goldflama Dámská šatna. Diváci této inscenace mají jedinečnou možnost nahlédnout do jindy skrytého prostředí divadelního zákulisí.

Příjďte si vybrat adventní charitativní věnec

V neděli 3.12. nás čeká první adventní neděle, proto právě teď je nejlepší čas pro výběr a koupi toho nejkrásnějšího adventního věnce. Koupí našeho charitativního adventního věnce (co kus to originál), které na podporu Senior linky vyráběli naši senioři  v rámci aktivit Komunintího centra ŽIVOTa 90, uděláte radost nejen sobě, ale podpoříte tak i dobrou věc. Děkujeme Vám!

Vánoční projížďka za dveřmi - přihlašte se včas!

Přihlašte se včas na naši každoroční vánoční projížďku Prahou. Zajistíme bezbariérovou dopravu, průvodce a doprovod. Domluvíme snížené nebo bezplatné vstupné. Navštívíme kostely, vánoční trhy, betlémy a výstavy.

Vánoční projížďka se koná 9. 12. od 12 do 18 hodin.

Vyzvedněte si slevu ve Stavovském divadle!

Život 90 pro vás ve spolupráci s Národním divadlem nachystal předčasnou vánoční nadílku: letos na podzim budete mít vybraná činoherní představení pouze za 150 Kč.

Stačí předložit v pokladnách Národního divadla průkaz Života 90 nebo jen použít heslo „Život 90“. Zvýhodněné vstupné platí na všechna místa v hledišti.

Prostory k pronájmu v 1. patře

Budova Života 90 se nachází v centru Prahy mezi Národním divadlem a Karlovým mostem v ulici Karolíny Světlé.

Využitím pronájmu těchto bezbariérových prostor navíc podporujete činnost naší neziskové organizace.

Děkujeme za Váš zájem.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít