Aktuality

Trápíte se s Internetem? Všichni o něm mluví a vy nevíte jak na něj?

Přijďte na přednášku, kde získáte informace jak pracovat s internetovými vyhledávači a vyzkoušíte si práci s dalšími službami (založení emailu, nakupování, zasílání zpráv a příloh) Nutná je alespoň základní znalost ovládání počítače. Koná se ve čtvrtek 14. června, od 17:00 do 19:00 hodin v učebně č. 2 v prvním patře. Vstup zdarma!

Přednáška pro začátečníky - jak na počítač a Internet

Bojíte se začít s počítačem? Není třeba se bát, pomůžeme vám! Úvodní kurz práce s počítačem a Internetem je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit úplné základy. Přijďte ve středu 20. června od 17 do 19 hodin do 1. patra, do učebny číslo 2. Vstupné zdarma.

Poslední letošní cvičení v parcích dne 5.6.2018

Již máme za sebou tři povedená cvičení pro seniory v pražských parcích, přijďte na poslední naše letošní cvičení na Vrchu svatého Kříže (na Parukářce - na konci ulice U Zásobní zahrady), v úterý 5.6. od 10 hodin do 12 hodin. Bude se na Vás těšit zkušená lektorka Martina Jíchová na zdravotní cvičení, ale i Gabriela Křečková, lektorka na Nordic Walking (od 12 hodin). Přijďte! V případě deště se akce ruší!

10 RAD SENIORŮM, JAK OCHRÁNIT SVÉ ZDRAVÍ NA CESTÁCH

Chystáte se na cesty? V tom případě určitě oceníte pár dobrých rad a tipů, jak ochránit své zdraví.

Ceny Via Bona rozdány! Děkujeme za hlasování!

Nadace Via letos už pojedenadvacáté ocenila v pondělí 21.5. ty, kteří pomáhají druhým. O vítězích rozhodovala veřejnost svými hlasy v online hlasování. Ceny Via Bona (tedy dobrá cesta) byly uděleny během slavnostního večera v La Fabrice v 5 kategoriích - Mecenáš, Srdcař, Mladý srdcař (do 26 let), Dobrá firma a Závěť pomáhá. Paní Ivanka Kellnerová sice cenu Via Bona nezískala, ale dostala se do finále, a tím i do povědomí mnohých z Vás. Velmi děkujeme za Vaše hlasy pro paní Ivanku!

REGISTRACE NA KONFERENCI „STÁŘÍ SPOJUJE 2018“

Registrujte se na konferenci Stáří spojuje 2018

Konference se koná za podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva práce a sociálních věcí ČR ve dnech 30. a 31. 5. 2018 v malém sále Městské knihovny v Praze Mariánské nám. 98/1, Praha 1.

Přihlásit se můžete již nyní ZDE

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít