Přijďte na setkání s legendou opery, profesorem Jiřím Chválou

V rámci cyklu Legendy opery, budete mít ojedinělou možnost osobně se potkat s profesorem Jiřím Chválou. Setkání se bude konat 24. září od 16 hodin v Divadle U Valšů. Vstupné 150 Kč /100 Kč Klub přátel Ž90.

Prof. Jiří Chvála se po absolvování Hudební fakulty AMU stal sbormistrem Českého pěveckého sboru při České filharmonii. Od roku 1967 je uměleckým ředitelem a sbormistrem Kühnova dětského sboru. Současně již řadu let působí pedagogicky na Hudební fakultě AMU Jako profesor dirigování a sborových disciplin. S Kühnovým dětským sborem absolvoval desítky úspěšných vystoupení v zahraničí. Spolupracuje s českými i zahraničními operními scénami a rovněž přednášel na mnoha mezinárodních sborových seminářích. Vedle obrovského počtu rozhlasových snímků má také více než třicet gramofonových nahrávek.

Pořadem provází PhDr. Radmila Hrdinová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít