Aktuality

Upleťte čtverec

Akce pomáhá sirotkům v jižní Africe přežít. Pomůže ale také k dobrému pocitu šikovným a hodným ženám. Dává smysluplné využití jednoduché ruční práci a náplň volnému času. Akci zaštiťuje Život 90 s koordinátorkou Zuzanou Grófovou.

Za Olgou Čuříkovou

Paní Olgu Čuříkovou jsem v roce 1990 požádal, aby se připojila k založení Život 90. Pracovala tehdy v Divadle hudby v Opletalově ulici. Ráda podepsala zakládací listinu a nejen to, pomáhala svým vlivem našemu sdružení do médií.

Psí návštěvy v Životě 90

Pobytové centrum Života 90 má nově mezi programy pro klienty zařazenou canisterapii. Každý čtvrtek přichází klienty potěšit psí fenky Betty a Any. Terapie probíhají individuální formou, psi navštěvují každého uživatele na jeho pokoji.

ŽIVOT 90 se stal charitativním partnerem 23. ročníku Febiofestu

Filmový festival Febiofest si všiml vzrůstajících čísel v oblasti zanedbávání seniorů a v horších případech i domácího násilí vůči starším lidem a rozhodl se aktivně podpořit ŽIVOT 90 v jeho práci. Charitativním partnerem 23. ročníku Febiofestu se tak stala organizace Život 90.

Během proti týrání

Chcete si zaběhat či se projít centrem Prahy, pobavit se u toho a ještě přispět na dobrou věc? Pak právě pro Vás je určen RED DRESS RUN – Běh v Červených šatech. Akce se koná 5. května 2016. Sraz účastníků je v sídle Života 90, Karoliny Světlé 18 v 18,00.

Senior akademie městské policie a Života 90 pomáhá

Úloha vzdělávání ve vyšším věku je nejen nabývat nových znalostí a informací. Seniory studium vrací do života, umožňuje mu potkávat se s vrstevníky, v něčem se zlepšovat a v neposlední řadě tříbit myšlení a paměť.

  « První  ‹ Předchozí  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít