Divadlo U Valšů s inscenací Drahá Mathilda na evropském Festivalu humoru a satiry

Jsme poctěni, že letošního evropského Festivalu humoru a satiry Kremnické gagy 2018 (Slovensko), se zúčastní i Divadlo U Valšů (ve spolupráci s uměleckou agenturou Harlekýn) s úspěšnou inscenací Drahá Mathilda Israeala Horovitze.

Věříme, že se Drahá Mathilda bude líbit i slovenským divákům. Představení se koná v sobotu 25. srpna 2018 v Kremnici.

Kremnické gagy 2018

Evrópsky Festival humoru a satiry Kremnické gagy je originálne medzinárodné kultúrne podujatie s dlhoročnou tradíciou. Vznikol a realizuje sa od roku 1981 v krásnom historickom meste Kremnica, v geografickom strede Európy. Počas posledného augustového víkendu vyhľadáva a následne uvádza inšpiratívne diela či výkony umelcov z celého sveta. Cieľom festivalu je monitorovanie domácej a zahraničnej tvorby, výsledkom ktorej je multižánrová prehliadka umeleckého programu s dôrazom na humor, satiru a kultivovanú zábavu. Gagy oceňujú prostredníctvom Akadémie humoru najlepšie umenie daného festivalového ročníka prestížnou cenou Zlatý gunár. (ze slovenského tisku)

Zlomte vaz !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít