Život 90 navštívila Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu

Organizace dělá pro seniory spoustu báječných aktivit, do prostor Života 90 se ráda vracím. Tentokrát jsem se setkala s klienty Centra denních služeb, kteří se zajímali o evropské záležitosti, ptali se mne na práci poslance a já jsem na oplátku vysvětlila, jak funguje třeba podpora z EU prostřednictvím fondů. K těmto otázkám i k možnostem další spolupráce jsme se potkali také s vedením organizace Život 90 a tak věřím, že na rozhovor brzy navážeme i konkrétními aktivitami,” vysvětluje Dita Charanzová, poslankyně Evropského parlamentu (ALDE).

Prostřednictvím frakce ALDE (Aliance liberálů a demokratů) se v roce 2018 podařilo získat finanční podporu pro další vybavení počítačové dílny v Centru denních služeb Života 90. “Digitální prostředí hraje v našich životech stále významnější roli, seniory samozřejmě nevyjímaje. Spojení s online světem je důležité, aby se i oni mohli v dnešním světě do dění plnohodnotně zapojit a sledovat ho, aby se necítili izolovaně. Jsem ráda, že se těmto aktivitám v Životě 90 věnují, pronikat do tajů moderní techniky není nic jednoduchého,” uzavírá Dita Charanzová.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít