Aktuality

V rytmu swingu buší srdce mé - benefiční představení pro Život 90


Ve středu 5. října odehraje Národní divadlo benefiční představení pro Život 90. Představení v Rytmu swingu buší srdce mé, jehož autorem je Ondřej Havelka začíná v 18:30 hodin. Součástí večera bude také předání ocenění těm, kteří obětavě pomáhají starým lidem.  Benefice bude zahájena v 18 hodin uvítacím drinkem, začátek představení je naplánován na 18,30 hodin.

Přijďte na Seniorskou míli!

Přijďte si zazávodit v tradičním seniorském běhu, fandit anebo si jen užít zářijový den na Letné. 23. září pořádáme další Seniorskou míli. Po několika ročnících ve Stromovce tentokrát právě na Letné!

Od září jsme tu pro vás na nových kontaktech

Od 1. září se mění naše komunitní centrum v přízemí Domu Portus v ulici Karoliny Světlé. Centrální příjem jako zvláštní oddělení k 31. srpnu končí, tímpádem se mění některé kontakty. Informační centrum najdete nově v prostorách recepce.

Workshop: Jak relaxovat?

Chcete se postarat o babičku, která už to sama nezvládne? Připravte se na desítky hodin vyčerpávající práce, která vás časem vytrhne z rodiny, ze zaměstnání, z "normálního" života. Dá se na to vůbec připravit? Dá. Přijďte se přesvědčit na náš workshop pro pečující!

Zveme vás na Dny zdraví v Životě 90

Zajímáte se o zdravý životní styl? Přijďte 6. – 8. září na přednášky, workshopy a besedy v rámci akce Ve zdravém těle zdravý duch.

Hlasujte pro nás!

V září otevíráme v přízemí našeho domu komunitní místnost, která bude k užitku seniorům, pečujícím, kolemjdoucím, tvořivcům, zvědavcům a vůbec všem, kteří se s námi budou chtít setkat. Podařilo se nám se s tímhle projektem probojovat do finále grantového programu Nadace České spořitelny. Vyhraje ten, který dostane nejvíc hlasů, tak pro nás klikněte sem.Děkujeme!
  « První  ‹ Předchozí  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít