26. ledna třetí přednáška doktora Radkina Honzáka z cyklu Psychiatr na dotek

V pátek 26. ledna se uskuteční již třetí přednáška MUDr. Radkina Honzáka a Mgr. Heleny Uhlířové z cyklu Psychiatr na dotek, tentokrát na téma Poznáme je po ovoci? Aneb je jen nevychovaný, nemocný nebo dokonce psychopat? Koná se v Divadle U Valšů od 14 do 16:00 hod. Prezence od 13:30 hod.

Pojem psychopat byl z diagnostického systému vyloučen, jsou zde však odborníci, kteří by ho tam rádi vrátili jako označení pro specifickou skupinu jedinců, jejichž mozek je skutečně jinak uspořádán a kteří nezažívají emoci strachu. V důsledku toho je jejich prožívání i chování odlišné od běžného a jde o to, jak této vlastnosti používají v sociálním kontextu. Většina z nich postupuje jako predátoři a paraziti, jsou však psychopati, kteří těží z nedostatku strachu v sociálně velmi ceněných profesích. Jak poznat psychopata a jak se postavit k jeho jednání je námětem tohoto sdělení.

Více informací a přihlášení do 24. 1. 2018 ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít