DARUJTE POCIT BEZPEČÍ

Tísňové tlačítko, které zajistí seniorům pocit bezpečí a jistoty, stojí 400 Kč měsíčně. Téměř 80 procent klientů naší tísňové péče je starších 80 let a pro téměř 300 z nich je měsíční paušál za hranicí jejich finančních možností.
Nadělte starým lidem k Vánocům pocit bezpečí a pomozte nám s úhradou měsíčních plateb. Třeba zrovna vaše darované tlačítko zachrání něčí život. A to za to stojí.

Paní Marie (86 let) uklouzla v koupelně, upadla na roh umyvadla a ošklivě se uhodila do hlavy. Ztratila na okamžik vědomí. Když se probrala, ležela na zemi a nemohla se pohnout. Cítila, jak jí ubývají rychle síly. Maminku našla druhý den její dcera, která jí pravidelně navštěvovala. Mamince už nemohla bohužel pomoci. Umírala sama, v bolestech a bez pomoci. Kdyby paní Marie měla na ruce tlačítko tísňové péče, jedním stisknutím by se spojila s naším dispečinkem a my bychom jí obratem zajistili pomoc a mohli tak zachránit její život.

Víc než dvacet let poskytujeme sociální službu tísňové péče, pomocí které jsme ochránili životy tisíců seniorů v celém Česku. Služba pomocí distanční hlasové a elektronické komunikace dohlíží na klienta v jeho bytě po celých 24 hodin, 7 dnů v týdnu s dostupností i v odlehlých koutech regionů ČR. Za 27 let své existence jsme mnohokrát dokázali, že seniorům umíme pomoci.
Víme, jak na to, ale potřebujeme k tomu i Vaši podporu.

DARUJTE libovolnou částku ZDEKalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít