Jan Lorman převzal ocenění Rady vlády za dlouhodobou angažovanost v seniorské problematice

Jana Lormana, ředitele a zakladatele organizace Život 90, ocenila Rada vlády pro seniory a stárnutí populace. 25. září 2017 obdržel zvláštní ocenění za dlouhodobou osvětu týkající se seniorů a problematiky stárnutí.

Cenu převzal pan ředitel v důstojných prostorách Černínského paláce z rukou Michaely Marxové, ministryně práce a sociálních věcí. Událost je o to významnější, že oceněné osobně vybírá ministryně na základě mimořádných zásluh laureáta.

Jako zakladatel Života 90 se Jan Lorman věnuje seniorské problematice již 27 let. Za tu dobu přispěla organizace ke zkvalitnění života statisíců seniorů u nás. Pan Lorman pravidelně lobbuje za zkvalitňování života pro seniory – v nedávné době se například spolupodílel na prosazení plné úhrady kvalitní vakcíny proti pneumokokovám nákazám pro lidi starší 65 let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít