Přednáška Radkina Honzáka

 

Zveme Vás na první přednášku na téma Jak se dívat na psychosomatiku z cyklu Psychiatr na dotek oblíbeného Radkina Honzáka.

 

Jak se dívat na psychosomatiku

Psychosomatický přístup není žádná duchařina, ani představa, že všechny nemoci jsou vyvolány psychicky. Vychází z předpokladu, že člověk má potřeby biologické, psychologické, sociální a spirituální a pokud tyto potřeby nejsou správně syceny, organismus na to reaguje různým způsobem a jedním z nich je také stres a nemoc. Psychosomatická medicína proto žádá, aby se v případech, kdy je to vhodné, braly v potaz nejen faktory biologické (jak to dělá současná biomedicínská doktrína), ale také faktory psychologické, sociální, eventuálně spirituální.

 

Kdy: 6. 10. 2017

Místo: v sídle ŽIVOTa 90, Karolíny Světlé 18, Divadlo u Valšů

Čas: od 14:00 do 16:00 hod. (od 13:30 prezence)

Přednášející: MUDr. Radkin Honzák, Mgr. Helena Uhlířová

Cena: 200 Kč / osoba

 

Přihlásit se můžete do 2. 10. 2017 ZDE.

 

Kursovné je třeba uhradit nejpozději 5 dní před konáním přednášky, převodem na účet Gerontologického institutu, o. p. s. vedený u České spořitelny, č. 2705443329/0800. Pro identifikaci platby je třeba uvést VS - datum konání kursu ve formátu ddmmrrrr. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka kursu a název Vaší organizace.

Na základě platby obdrží účastníci kursu v den konání kurzu fakturu / daňový doklad pro svou vysílající organizaci. V případě, že se přihlášený účastník nemůže kurzu zúčastnit, je možné vyslat náhradníka.

 

Těšíme se na společné setkání!

Bc. Terezie Šmídová

tajemnice Gerontologického institutu

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít