Dámská šatna a Smith & Wesson - dvě nové podzimní premiéry v Divadle U Valšů

 

Divadlo U Valšů uvede na podzim 2017 dvě nové premiéry v režii Arnošta Goldflama a Otakara Koska. Těšte se na setkání s Danielou Kolářovou, Danou Batulkovou, Kamilem Halbichem, Lubošem Veselým a dalšími skvělými hereckými osobnostmi.

 

DÁMSKÁ ŠATNA / Arnošt Goldflam

Skrze setkání a rozhovory v divadelní šatně dává hra nahlédnout do osudů čtyř hereček. Ve čtyřech generačních rovinách tak lze paralelně sledovat často provázané osobní i profesní problémy, se kterými se představitelky potýkají. Hra tak rovněž poodhaluje jindy skryté atraktivní prostředí divadelního zákulisí. V hlavních rolích uvidíte Danielu Kolářovou, Danu Batulkovou, Evellyn Pacolákovou a Petru Tenorovou v režii Arnošta Goldflama.

Daniela Kolářová Dana Batulková


Evellyn Pacoláková Petra Tenorová

 

SMITH & WESSON / Alessandro Baricco

Děj této hry se odehrává na začátku minulého století u Niagarských vodopádů. Tam se potkají osudy tří zcela rozdílných postav. Místní obyvatel pan Wesson, zvaný Rybář, pan Smith, zneuznávaný vynálezce a mladá talentovaná novinářka, která má v hlavě bláznivý nápad, jak se proslavit. Nikdo z nich není spokojený se svým životem, a chtěli by si konečně vydobýt trochu uznání a slávy. Poté do hry vstupuje elegantní a šarmantní paní Higginsová, majitelka místního hotelu. Hra je napsána velmi vtipnou formou. V hlavních rolích uvidíte Kamila Halbicha, Luboše Veselého, Bohdanu Pavlíkovou a Beátu Kaňokovou. Režie: Otakar Kosek.

 

Kamil Halbich Luboš Veselý
Bohdana Pavlíková Beáta Kaňoková

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít