Červená sluší každému! Přidejte se!

Chcete si zaběhat či se projít centrem Prahy, pobavit se u toho a ještě přispět na dobrou věc? Pak právě pro Vás je určen RED DRESS RUN – Běh v Červených šatech.

 

Běh v červených šatech je mezinárodní charitativně-recesistická akce. Povinnou výbavou jsou dámské červené šaty. Cílem je dobře se bavit a vybrat peníze na charitativní projekt jak mezi účastníky, tak mezi pobavenými kolemjdoucími. Bude to veselé a bude to užitečné! Nepoběžíme rychle ani dlouho, běh je pro každého. Vezměte kamarády, kolegy, příbuzné, oblékněte se do červené a pomozte těm, kteří o svou nezávislost musí bojovat. Výtěžek bude věnován na pomoc seniorům ohroženým týráním.

 

Akce se koná 28. června 2017. Sraz účastníků je v 19:00 hodin v sídle Života 90, Karoliny Světlé 18. Trasa povede ze sídla Života 90, přes Karlův most, Kampu a Most legií zpět do Karoliny Světlé. Trasa má přibližně 2 kilometry. Startovné je 200 Kč.

 

 

 

 

 

Běh organizují Prague Hash House Harriers a Život 90. K události se můžete připojit i na Facebooku.

 

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít