Aktuality

Nezůstávejte na Vánoce sami!

Přijďte strávit adventní čas, Vánoce nebo Silvestra do pobytového centra Života 90. Společně napečeme cukroví, budeme poslouchat koledy a povídat si. Na Štědrý den společně povečeříme, rozdáme si dárečky a přiťukneme si na Nový rok.

Povídání o Praze / Trhy a tržiště

Přednáší Ing. Alena Štěpánová / 9. prosince 2015 ve 14 hod.

Konference "Senior komunitě, komunita seniorovi"

Gerontologický institut, obecně prospěšná společnost založená ŽIVOTem 90, si Vás dovolují pozvat na konferenci na téma: Senior komunitě, komunita seniorovi.

4. prosince 2015 od 09:00 do 16:00, v sídle Života 90, v ul. Karolíny Světlé 18, Praha 1.

 

První dáma Izraele navštívila Divadlo U Valšů.

Do České republiky přijel na návštěvu izraelský prezident Reuven Rivlin. Doprovázela ho jeho žena Nechama Rivlin, která v rámci svého soukromého programu navštívila večerní představení v Divadle U Valšů.

Adventní dílny

Přijďte si vytvořit svojí vlastní, originální dekoraci!
Pod vedením profesionála si můžete vytvořit svůj vlastní adventní věnec, který bude zdobit Vaší domácnost, nebo vytvořit pěkný dárek pro Vaše blízké.

Nominujte své favority na Cenu Floccus 2016

Cenu Floccus uděluje každoročně Nadace České spořitelny. Chce tak vyzdvihnout organizace a jednotlivce, jež věnují svůj čas, péči a energii lidem znevýhodněným z důvodů věku, mentálního postižení či sociálního postavení - tedy stejným cílovým skupinám, kterým se dlouhodobě věnuje.

  « První  ‹ Předchozí  18  19  20  21  22  23  24  25  26  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít