Aktuality

Za Věrou Čáslavskou

Zemřela nejen legendární sportovkyně a patronka Života 90, ale především jedna z velkých osobností českého národa. Zažila největší záři slunce i hluboké ponížení.

Vydejte se s námi v srpnu na výlety a procházky

V srpnu se s průvodcem Jiřím Šlechtou můžete podívat na tachovský zámek, projít Modřanskou roklí anebo se projít podél Berounky.

Kdo dostane cenu Makropulos?

Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček udělí u příležitosti Mezinárodního dne seniorů Cenu Makropulos 2016, kterou ocení nějaký projekt na podporu seniorů. Cenu předá 5. října 2016 v Národním divadle v Praze v rámci benefičního představení pro Život 90 s názvem V rytmu swingu buší srdce mé. Nominovat svého favorita můžete do 20. srpna.

 

Úřad práce automaticky zvýší příspěvek na péči

Lidé, kteří pobírají příspěvek na péči, nemusí o jeho zvýšení od srpna žádat. Úřad práce ČR, který dávku vyplácí, jej upraví automaticky podle přiznaného stupně závislosti na pomoci jiné osoby.

Divadelní akademie 2016 / II. semestr

Divadlo U Valšů ve spolupráci s Národním divadlem a Divadelním ústavem pokračuje v cyklu seminářů. Studium bude ukončeno slavnostním předáním osvědčení V Národním divadle.

Prázdninový provoz Života 90

Tísňová péče, pečovatelská služba, odlehčovací centrum, fyzioterapie i Senior telefon jsou provozu bez přerušení. Jak je to s ostatními službami, které Život 90 nabízí?
  « První  ‹ Předchozí  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít