Aktuality

Jak správně užívat léky? Ptejte se!

Nerozumíte své léčbě? Máte pocit, že o ní nejste dostatečně informování? Nevíte, jak správně užívat předepsané léky a zda je můžete kombinovat s volně prodejnými přípravky?

Výstava portrétů Doma

Desítka seniorů pózovala fotografu Václavu Jedličkovi ve svém domově. Svými portréty tak chtějí podpořit myšlenku, že všichni chceme žít doma - tam, kde to známe a máme rádi. Výstavu můžete od 4. ledna navštívit v pražské čítárně Unijazz.

Týrání seniorů je třeba důsledně řešit a nezanedbávat prevenci ani mezigenerační vztahy

Život 90 dokončil projekt na pomoc týraným seniorům. Linka důvěry Senior telefon má díky němu posílený provoz, veřejnost i odborníci mají víc informací než kdykoli předtím. Za posledních 14 měsíců eviduje linka Senior telefon 561 hovorů s tématem týrání.

580 seniorů si prohlédlo předvánoční Prahu

V sobotu 12. prosince vyrazily po čtyřiadvacáté autobusy ze všech koutů Prahy. Na palubách vezly 580 osamělých a hendikepovaných seniorů v doprovodu zaměstnanců Života 90, průvodců a dobrovolných asistentů. Cílem byla vánočně vyzdobená Praha – kostely, betlémy, muzea a trhy.

Terénní odborné sociální poradenství pro seniory

Potřebujete se zorientovat ve Vaší nepříznivé situaci? Potřebujete poradit s výběrem vhodné sociální služby nebo domova pro seniory? Chtěli byste doprovodit na úřad nebo pomoci s vyplněním žádostí nebo formulářů? Jste osamoceni? Nevíte na koho se obrátit?

Nezůstávejte na Vánoce sami!

Přijďte strávit adventní čas, Vánoce nebo Silvestra do pobytového centra Života 90. Společně napečeme cukroví, budeme poslouchat koledy a povídat si. Na Štědrý den společně povečeříme, rozdáme si dárečky a přiťukneme si na Nový rok.
  « První  ‹ Předchozí  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít