Aktuality

Zveme vás na červencové výlety a procházky

Přichystali jsme pro vás bohatý červencový program. Přidejte se na výlet na Šternberk, do Levého Hradce, do Památníku Karla Čapka ve Strži, Drahaňské rokle nebo na zámek Petrovice. Povede vás Jiří Šlechta. Přehled všech výletů najdete v tomto článku.

Senioři čelí agresi svých rodin, partnerů i neznámých podvodníků

Rok 2015 přinesl na krizové lince Senior telefon 475 případů týrání seniorů, policie jich jako trestný čin řešila 44. Podvody a krádežemi přišli staří lidé za loňský rok o víc než 25 a půl milionu korun. Tyto údaje zveřejňujeme v rámci Světového dne připomenutí násilí na starých lidech, který připadá na 15. června.

GI: Stáří na vlastní kůži – prožitkový úvod do fyziologie stárnutí

Gerontologický institut pořádá 30.června kurz "Stáří na vlastní kůži – prožitkový úvod do fyziologie stárnutí". Kurz dalšího vzdělávání je zaměřen na zdravotnický personál nemocnic, lékařských středisek, domovů pro seniory a jiných pobytových zařízení, který v praxi často komunikuje se seniory.

Společnost i stát podhodnocuje autonomii seniorů, možnosti péče o starší lidi jsou roztříštěné

V Praze skončila konference Stáří spojuje, která se ve dnech 31. května a 1. června věnovala kvalitě života ve stáří, sociálním rolím starších lidí i péči o ně. Konferenci už tradičně pořádal Život 90.

Týrání a zneužívání seniorů v Česku: co funguje, co chybí a jak dál?

Zveme Vás na interaktivní seminář, který se koná 15. června 2016 u příležitosti Světového dne připomenutí násilí na seniorech (World Elder Abuse Awareness Day v sídle Života 90, z. ú., ul. Karolíny Světlé 18 v Praze 1.

Poděkování dobrovolníkům

Děkujeme!

Život 90 děkuje dobrovolníkům firmy Novartis, kteří v rámci Mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2016 pomohli s obřím úklidem!

  « První  ‹ Předchozí  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít