Aktuality

Děti s prarodiči ve žlutém zaplnili Letenský park. Závod jim odstartovala Dana Zátopková

Na Letné v blízkosti restaurace Výletná se v pátek 23. září konal jubilejní 15. ročník běžeckého závodu pro seniory Seniorská míle. Běžci starší 60 let ve dvou kategoriích zdolávali vzdálenost dlouhou 1609 kroků. Na startu je již tradičně podpořila Dana Zátopková.

 

Projekt Udržitelný Život 90

Získali jsme podporu na realizaci projektu Udržitelný Život 90.

Čtvrt milionu korun za poštovní známky pro Život 90. Děkujeme společnosti GECO!

Život 90 obdržel od firmy GECO, která provozuje síť novinových stánků, dar 252 252 korun. Jde o peníze, které firma vydělala dražbou aršíků známek, které vytiskla u příležitosti svých 25. narozenin.

V rytmu swingu buší srdce mé - benefiční představení pro Život 90


Ve středu 5. října odehraje Národní divadlo benefiční představení pro Život 90. Představení v Rytmu swingu buší srdce mé, jehož autorem je Ondřej Havelka začíná v 18:30 hodin. Součástí večera bude také předání ocenění těm, kteří obětavě pomáhají starým lidem.  Benefice bude zahájena v 18 hodin uvítacím drinkem, začátek představení je naplánován na 18,30 hodin.

Přijďte na Seniorskou míli!

Přijďte si zazávodit v tradičním seniorském běhu, fandit anebo si jen užít zářijový den na Letné. 23. září pořádáme další Seniorskou míli. Po několika ročnících ve Stromovce tentokrát právě na Letné!

Od září jsme tu pro vás na nových kontaktech

Od 1. září se mění naše komunitní centrum v přízemí Domu Portus v ulici Karoliny Světlé. Centrální příjem jako zvláštní oddělení k 31. srpnu končí, tímpádem se mění některé kontakty. Informační centrum najdete nově v prostorách recepce.

  « První  ‹ Předchozí  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Další ›    Poslední »    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Portál - kniha Hry a trénink Paměti
 

© Copyright Život90 2008 - 2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít