Aktuality

První dáma Izraele navštívila Divadlo U Valšů.

Do České republiky přijel na návštěvu izraelský prezident Reuven Rivlin. Doprovázela ho jeho žena Nechama Rivlin, která v rámci svého soukromého programu navštívila večerní představení v Divadle U Valšů.

Adventní dílny

Přijďte si vytvořit svojí vlastní, originální dekoraci!
Pod vedením profesionála si můžete vytvořit svůj vlastní adventní věnec, který bude zdobit Vaší domácnost, nebo vytvořit pěkný dárek pro Vaše blízké.

Nominujte své favority na Cenu Floccus 2016

Cenu Floccus uděluje každoročně Nadace České spořitelny. Chce tak vyzdvihnout organizace a jednotlivce, jež věnují svůj čas, péči a energii lidem znevýhodněným z důvodů věku, mentálního postižení či sociálního postavení - tedy stejným cílovým skupinám, kterým se dlouhodobě věnuje.

Očkování proti pneumokokům pro seniory zdarma? Ministerstvo s pojišťovnami upekly kočkopsa.

Již více než měsíc platí novela zákona o veřejném zdravotním pojištění. Podle ní mají senioři nad 65 let nárok na očkování proti pneumokokům zdarma. Měsíc zákon nefungoval vůbec. Na konci září se ledy pohnuly. Ministerstvo s pojišťovnami obešly zákon i doporučení odborníků. Hájí se ekonomicky nejméně nákladnou variantou. Senioři stále platí. A ne málo. To je v rozporu se zákonem.

Výsledky běhu Seniorská míle 2015

Za klasického podzimního počasí odstartoval v pražské Stromovce v sobotu 10. října běh seniorů starších 60 let a jejich vnoučat Seniorská míle. Závod už po čtrnácté zorganizovalo občanské sdružení Život 90. Patronkou sportovní akce byla tradičně Dana Zátopková. Výsledky Seniorské míle 2015  naleznete v tomto článku.

Nová třígenerační komedie v Divadle U Valšů!

V Londýně žije nesmělý Leonard po rozvodu se svou pubertální dcerou a s veselým otcem. Toho by rád umístil do domova důchodců, jenže pro jeho svéráznou povahu ho nikde nechtějí. Leonard, aby si přivydělal, píše tajně knihu pod ženským pseudonymem. Všechno se ale nečekaně zamotá, když se půvabná nakladatelka rozhodne knihu vydat…
  « První  ‹ Předchozí  14  15  16  17  18  19  20  21  22  Další ›    

Odebírat newsletter (informace ze Života 90):

Kalendář akcí -

Předchozí
Další

Po
Út
St
Čt
So
Ne

 

© Copyright Život90 2008 - 2017.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Zivot90.cz je bez písemného souhlasu Život90, z. ú. zakázáno. Provozovatelé portálu zaručují všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatelé nesbírají žádné osobní údaje, které jim uživatelé portálů sami dobrovolně neposkytnou.

test

Zavřít